1 komentārs
Nelegāla munīcija, ieroči, cigaretes – Aknīstes pagastā kādā viensētā atklāj šādu “noliktavu”

Aknīstes pagasta vienā no viensētām policijas darbinieki atsavinājuši lielu daudzumu nelikumīgi glabātu munīciju, kā arī ieročus un nelegāli glabātas cigaretes.

“Noliktava” atklāta kāda 1947. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minētajā adresē administratīvās lietvedības ietvaros, saņemot tiesas sankciju, tika izņemtas 72 dažādas kalibra patronas, viena medību bise, viena mazkalibra bise ar optisko tēmekli, kā arī 200 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.

Šo darbību veikšanai bija piesaistīts arī kinologs ar diviem dienesta suņiem.

Policijas atklājums viensētā Aknīstes pagastā:

Aizturētais vīrietis jau 2014. gadā ir bijis nonācis policijas redzeslokā saistībā ar nelegālo akcizēto preču apriti.

Par minēto faktu pret 1947. gadā dzimušu vīrieti policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233. panta 2. daļas ”Par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd policija skaidro izņemtās munīcijas, ieroču un cigarešu izcelsmi, kā arī izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl