“Nelauza, bet tieši atmūķēja!” Zagļi Bolderājā pilnībā “aptīra” māju

1 komentārs
“Nelauza, bet tieši atmūķēja!” Zagļi Bolderājā pilnībā “aptīra” māju

Nesen mantojumā iegūtā īpašuma Bolderājā saimnieks sācis tā atjaunošanu, taču nebija gaidījis, ka lielie plāni tiks jau saknē sagrauti vai vismaz uz brīdi apturēti. Naktī uz trešdienu vīrietis palicis bez visiem instrumentiem, un tagad strādniekiem dažas dienas būs piespiedu dīkstāve.

“Konstatēju, ka visas mājas durvis bija atmūķētas, tieši atmūķētas, nevis uzlauztas. Visas slēdzenes bija atvērtas ar mūķīzeri. Pabāzu degunu, jo jau sapratu, ka būs jāsauc policija. Es uzreiz sapratu, ka trūkst vairākas lietas, piemēram, zālespļāvēja. Piezvanīju policijai, viņi atbrauca ļoti ātri,” stāsta saimnieks Andrejs.

Policisti noņēmuši pirkstu nospiedumus un savākuši pārējos pierādījumus, kas bija atrodami. Pēc tam Andrejs jau varējis izstaigāt telpas un novērtēt zaudējumu apmērus.

Nekas jau te baigi pāri nepalika, visu vērtīgāko nozaga – motorzāģi, zālespļāvēju, kompresoru, pagarinātāju. Tās ir tās dārgākās lietas. Tāpat trimmeris, ar akumulatoru darbināmi zāģi, ķerra ar vienu riteni un divas lāpstas. Ā, un vēl čuguna plīti kopā ar tējkannu. Tas, protams, pārsteidza.

Andrejs saka, ka uzticas saviem strādniekiem, bet policija pārbauda visas versijas. Zinātāji gan tie nebūs, domā vīrietis, jo atnācēji pārrāvuši sētā nostieptās drātis, kas tumsā vienkārši nebija pamanāmas. Ja kāds te būtu iepriekš bijis, viņš zinātu, kā šādu šķērsli pārvarēt neko neaizskarot.

Ja kāds jums piedāvā iegādāties acīmredzami zagtas lietas, Andrejs aicina zvanīt policijai, jo klusēšana noved pie tā, ka viendien jūsu īpašums var būt nākamais, kur paviesosies garnadži.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl