Nekaunīga zādzība: kāds vīrietis paņem nomā 5. sērijas “BMW”, bet viņam auto ļoti iepatīkas

4 komentāri

Lai arī auto nomas bizness ir saistīts ar zināmu risku un to ļoti labi apzinās ikviens, kurš šādā veidā pelna naudu, nekaunība, ar kādu nesen saskāries kādas galvaspilsētas nomas saimnieks, tik tiešām pārsteidz. Par to, kā viņš šķīries no daudziem tūkstošiem eiro un kā tad šobrīd izskatās 5. sērijas “BMW”, kurš pabijis negodprātīga nomnieka rokās, uzziniet šajā stāstā!

Tikai dažas dienas pirms Ziemassvētkiem vienā no galvaspilsētas auto nomām ieradies aptuveni 35 gadus vecs vīrietis, kurš uzdevies par Nikolaju. Svētku dienās viņam esot radusies vēlme pavizināties ar 5. sērijas “BMW”. Kad auto noskatīts, atnācējs pasniedzis savu autovadītāja apliecību, sagatavots līgums, abas puses parakstījušās un vīrs sēdies smalkajā auto. Kad pagājušas četras nolīgtās dienas, auto tomēr nav atgriezies Gata sētā, jo vīrietim braucamais tik ļoti iepaticies…

Iespējams, ka šoreiz tāpat nav bijusi nekontrolēta “mīlestība” pret “BMW” spēkratu, jo drīz vien auto atrasts pamests mežā, turklāt tas bijis pamatīgi aptīrīts.

Protams, ziņa par šo notikumu nekavējoties sasniegusi likumsargus un drīz vien ap “pieminekli”, kā tagad to sauc Gatis, jau ložņājuši izmeklētāji. Viņaprāt, zagļi izvēlējušies šo auto, jo bijis konkrēts pasūtījums pēc šāda modeļa detaļām – paņemtas pat durvju gumijas. Neparasti, gan ir tas, ka daudz kas vērtīgs tomēr esot pamests.

Lai arī vīrieša uzrādītajiem dokumentiem nebija ne mazāko viltojuma pazīmju, Nikolajs patiesībā nemaz nav bijis Nikolajs, proti, dokumenti neesot bijuši īsti.

Visticamāk, zagli, kurš Gata maciņā iecirtis aptuveni piecus tūkstošus eiro lielu robu, patiesībā sauc Romāns, un viņš ir izbijis cietumnieks. Gatis gan netic, ka šis nomnieks viens pats izdomājis šādu shēmu un pats arī realizējis detaļas. Domājams, ka šādi piepelnās daudz nopietnāki un labāk organizēti tipiņi. Diemžēl, viņaprāt, mūsu policistiem rokas ir par īsām un arī kājas kustās pārāk lēni.

Foto

4 komentāri