4 komentāri
Nekaunība un izdoma vienuviet! Zagļi izliekas par policistiem, lai apzagtu sirmgalvjus

Šonedēļ kādā privātmājā, kas atrodas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa apsekojamā teritorijā, ielauzās divi vīrieši. Jāpiemin, ka ļaundari noskatīja mājokli, kurā dzīvo 78 gadus veca sieviete.

13. jūnijā ap pulksten 16.30 Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no kādas sirmgalves, kura apgalvoja, ka tikko divi ļaundari centušies apzagt viņas privātmāju.

Notikuma vietā ieradās Ogres iecirkņa policija un Lielvārdes novada pašvaldības policija. Likumsargi noskaidroja, ka sieviete esot gaidījusi pārnākam mājās radiniekus, tādēļ mājokļa ārdurvis nebija aizslēgusi. Sadzirdot no priekšnama nākošus trokšņus, viņa devusies pārbaudīt to cēloni. Ieejot priekšnamā, sirmgalve ieraudzījusi divus vīriešus. Abi vīrieši apgalvojuši, ka esot policijas darbinieki un meklējot kādu sievieti par slepkavības veikšanu. Jāpiemin, ka abiem vīriešiem mugurā nebija policijas formas, tādēļ sirmgalve viņiem nenoticēja un nekavējoties zvanīja policijai.

Saprotot, ka tūliņ mājoklī ieradīsies ”īstie likumsargi”, ļaundari metušies bēgt. Nekaunīgie vīrieši paspējuši paķert sirmgalves mobilo telefonu.

Pēc ļaundaru ārienes apraksta, policisti nekavējoties uzsāka meklēšanas darbus, kā rezultātā zagļi tika atrasti. Būtiski, ka nozagtais telefons tika atgūts.

Abi vīrieši jau vairākas reizes nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām.

Pret 1966. gadā un 1976.gadā dzimušajiem vīriešiem ir uzsākti divi kriminālprocesi. Par nelikumīgu iekļūšanu mājoklī pret tajā dzīvojošās personas gribu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Savukārt par zādzību nelielā apmērā soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

TOP komentāri

 • Jautrite
 • ceļotājs
  0 0 0

  ceļotājs

  būtu jauki, ja arī miljonu izzadzējus no valsts kabatas tikpat veikli noķertu un notiesātu.
 • MIKA
  0 0 0

  MIKA

  Sasmidinaja,,vēl tik īsti nevarat izlemt,,,kā ļaundarus sodīt,,
  Vai nu naudas sods,vai cietumā spudet,vai nu ias tur vēl bija?
  Manuprat tam ir viens sods,,cietums ar spaidu darbiem,tad arī zinās kā nelietigi policistu vārdu nēsāt,
  Varbut izdomāt vajag likumus līdz galam,,nevis sodit vai nesodit

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl