Neguli, apzags! Videonovērošanas kameras fiksē kādu neģēlīgu zagli

Komentāri

Ir izdevies nofilmēt zagļa uzbrukumu kādam atpūtniekam, kurš pavisam nesen pavadījis laiku vecpilsētā. Kā risinājās notikumi un no kā jāsargās gan sagurušiem vērtīgu mantu īpašniekiem, gan tiem, kuriem šķiet, ka viņus neviens neredz?

Vērojot Vecrīgas ielas, likumsargi ap četriem no rīta Grēcinieku ielā ievērojuši kādu puisi, kurš acīmredzot bija aizvadījis vētrainu ballīti. Tomēr drīz vien pie “sagurušā” ballētāja piesteidzās kāds cits vīrietis, un drīz vien viņa mērķis kļuva skaidrs – vēlme gulošo apzagt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvākā patruļa atradās pāris minūšu brauciena attālumā un, izdzirdot par zādzību, nekautrējas spiest gāzi grīdā. Savukārt videocentra darbinieki šīs minūtes vadīja, cenšoties izsekot garnadža gaitām cauri tumšajiem Vecrīgas iekšpagalmiem. Drīz vien zaglis tika noķerts.

Kad likumsargiem izdevies atgūt pieredzējušā garnadža nobēdzinātos pierādījumus, noziedznieks saslēgts roku dzelžos un kopā ar visu apzagto jaunieti nogādāts Valsts policijas iecirknī. Par iemigušā apzagšanu vīrietim var draudēt pat kāds laiciņš valsts maizē.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl