Neguli, apzags! Videonovērošanas kameras fiksē kādu neģēlīgu zagli

Komentāri

Ir izdevies nofilmēt zagļa uzbrukumu kādam atpūtniekam, kurš pavisam nesen pavadījis laiku vecpilsētā. Kā risinājās notikumi un no kā jāsargās gan sagurušiem vērtīgu mantu īpašniekiem, gan tiem, kuriem šķiet, ka viņus neviens neredz?

Vērojot Vecrīgas ielas, likumsargi ap četriem no rīta Grēcinieku ielā ievērojuši kādu puisi, kurš acīmredzot bija aizvadījis vētrainu ballīti. Tomēr drīz vien pie “sagurušā” ballētāja piesteidzās kāds cits vīrietis, un drīz vien viņa mērķis kļuva skaidrs – vēlme gulošo apzagt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvākā patruļa atradās pāris minūšu brauciena attālumā un, izdzirdot par zādzību, nekautrējas spiest gāzi grīdā. Savukārt videocentra darbinieki šīs minūtes vadīja, cenšoties izsekot garnadža gaitām cauri tumšajiem Vecrīgas iekšpagalmiem. Drīz vien zaglis tika noķerts.

Kad likumsargiem izdevies atgūt pieredzējušā garnadža nobēdzinātos pierādījumus, noziedznieks saslēgts roku dzelžos un kopā ar visu apzagto jaunieti nogādāts Valsts policijas iecirknī. Par iemigušā apzagšanu vīrietim var draudēt pat kāds laiciņš valsts maizē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl