1 komentārs

Naktī uz otrdienu Vecrīgā kāds tūrists no Somijas sajutās pietiekami savārdzis un aizmirsa par vismaz Latvijā slaveno teicienu: neguli – apzags! Kolīdz viņš iemiga, tā arī notika…

Ap vieniem naktī vecpilsētas kārtības sargus Audēju ielā apturējis kāds satraukts garāmgājējs, un tikai acumirkli vēlāk pie jau apturētā policijas auto piesteidzies vēl kāds vīrietis.

Kamēr viens no kārtības sargiem uzmeklējis cietušo un palicis pie viņa, līdz ierodas mediķi, kolēģi pārmeklējuši tuvējo apkārtni – pieturas, šķērsielas un tuneļus, taču viss izrādījies velti. Ļaundari bija gluži kā zemē iekrituši.

 

Lai arī vienlaikus tiek mobilizētas vairākas tuvumā esošās policijas ekipāžas, kolēģu palīdzību nenākas izmantot un inspektori jau pēc minūtes ierodas Merķeļa ielā.

Lai noskaidrotu, kurš no kompānijas tad paveicis noziegumu, četrotne aizturēta un nogādāta tuvējā policijas iecirknī, kur pēcāk uzsākta lieta par tūrista aplaupīšana, savukārt pats iekaustītais soms pēc atpūtas vecpilsētā nonācis slimnīcā. Šobrīd turpinās notikušā izmeklēšana.

TOP komentāri

  • Irina Kleina
    0 0 0

    Irina Kleina

    Turisti pasi vien vainigi ko vini dara sava valsti, seit atbbrauc un setev lai baiditu atputu nonak arstniecibas iestade un gandriz bez mantam, seit milisi citu mantu tikotaji ka mudz ir uzradusies, labi ka laicigi pamanija un deva informaciju policijai un visu atguva citadi gutbai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl