“Nedarīja to naudas dēļ!” Atklāj detaļas par sievietes plānoto vīra pasūtījuma slepkavību

1 komentārs
“Nedarīja to naudas dēļ!” Atklāj detaļas par sievietes plānoto vīra pasūtījuma slepkavību
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāda 31 gadu veca sieviete Rīgā bija tik neapmierināta ar savu vīru, ka izvēlējās paveikt noziegumu, kas paredz mūža ieslodzījumu cietumā.

Laulātā bija gatava samaksāt pasūtījuma slepkavām 2000 eiro, lai viņi paveiktu nāvējošu uzbrukumu ar auksto ieroci. Pēc slepkavības sieviete gribēja saņemt mirušā vīra fotogrāfijas kā pierādījumu par paveikto darbu.

“Šim noziegumam viņa rūpīgi sagatavojās, izdomāja motīvu. Viņa gribēja, lai vīra slepkavība būtu nomaskēta kā sadzīves slepkavība, uz ielas vīru sadurot ar nazi,” norāda Valsts policijas Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas priekšnieks Romāns Jašins.

Izstrādātais plāns tika novērsts jau sākuma stadijā – brīdī, kad sieviete vēl tikai meklēja nelegālā pakalpojuma veicējus. Policija ziņo, ka sieva to nedarīja naudas vai mantisku labumu dēļ, bet gan atbildot vīram uz gadiem ilgu konfliktu. Viņai atriebības shēmu izveidot palīdzēja kāds 36 gadus vecs vīrietis.

Aizdomās turētā iepriekš nebija nonākusi policijas redzeslokā, bet tagad gaida tiesas lēmumu par vienu no bargākajiem sodiem par sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu.

Par aizturētā līdzdalībnieka lomu un motivāciju nozieguma plānošanā likumsargi vēl vāc pierādījumus.