Necerēts “loms”! Policisti pēc pusdienu maltītes ieturēšanas uziet nelegālo metāllūžņu pieņemšanas punktu

Divi kārtības sargi, kuri ikdienā strādā policijas pārvaldē Eduarda Smiļģa ielā, pēc pusdienu pauzes, atgriežoties savā darba vietā, kādā šķērsielā pamanījuši divus aizdomīgus vīriešus un nolēmuši brīdi pasekot abu tālākajām gaitām.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Jūrmalnieks

  Jūrmalnieks

  Jūrmalā,Jūrkalnes ielā tāds darbojas jau apmēram 4 gadus,periodiski redzams,ka stāv pie tā policijas auto.Ņemot vērā,ka tas netiek slēgts,atliek secināt,ka policisti ierodas iekasēt ikmēneša "akluma" taksi
 • Jānis

  Jānis

  Tā garāža strādā vairāk kā 7 gadus un tagad tikai nejauši viņu uzgājuši. Kur bija policija visus šos gadus? Grib pateikt ka nezināja? NETICU!
 • Loha
 • Ģirts Kārkliņš
 • Janis Ozols

  Janis Ozols

  Labu darbu darīja , apkārtni no lūžņiem iztīrīja.😀
 • S

  S

  Ir gan tai Rīgā "kārtība".Dzīvojam laukos. Pirms dažiem gadiem pēc remonta nomainītajiem elektrības vadiem dels un znots notīrīja apvalkus un nodeva krāsaino metālu(vadus).Labi samaksāja, bet pēc kādas nedēļas ieradās pašv. policists un palūdza parādīt, kur dabūjām vadus.Parādījām, pateica "paldies" un aizgāja.Tātad pieņēmējam un pašvaldībai ir normāla sadarbība, šmuces nenotiek.
 • Labvēlis

  Labvēlis

  Tur metālus pieņem/nodod gadiem, gadu desmitiem! Nevar būt, ka tikai tagad "kāds" to pamanīja. Mazturīgi ļaudis, degradēti elementi, pensionāri plūst uz turieni nepārtrauktā straumē. Metālus uz turieni ved ar mašīnām un busiņiem. Nevar nepamanīt! Tā pat kā 3-4 citas tuvumā esošās metālu 'točkas'.
 • Raivo Kalējnieks

  Raivo Kalējnieks

  Vainīgais krievvalodīgais uzpircējs, gan jau noteikti iepriekš ir saskāries ar likuma bardzību. Varbūt pat pilnīgi pelnīti, ka tiks piemērots taisnīgs sods galā, ka nodarbojās ar tik nelegāli cūcisku nodarbi. Metāllūžņu uzpirkšana kas vēl pie tam pašam kārtīgi galā melojot, tas iegriež. Ar visiem sabiedrības salašņām, padibenēm, bomžiem, dzērājiem kas ir tik tālu neatgriezeniski degrodēti, nelaimīgi melni cilvēki šajā kapitālistiski nežēlīgajā laikā.Kuri dzīvo no tā ko ir atraduši un salasījuši pa ielu jo tie pārsvarā ir cilvēki kur ir zaudējuši visu iedzīvi un par darbu. Drīzumā šī nodarbe viņiem zudīs, jo kaut ko papildus nopelnīt vairs tā vienkārši nevarēs. Ja jau VP un VID ir iesaistīti šī metāllūžņu pārpirkšanas punkta turpmākai slēgšanai, kas vietējiem radīs mierīgākus dzīves apstākļus.
 • Bomzis
 • Gints Jermacans

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!