Nebija ne atslēgu, ne priekšējās numurzīmes – policija pieķer jaunieti ar zagtu auto

4 komentāri
Nebija ne atslēgu, ne priekšējās numurzīmes – policija pieķer jaunieti ar zagtu auto
EKRĀNUZŅĒNUMS

Galvaspilsētas pašvaldības policistiem pavisam nesen izdevies atrisināt kādu kriminālpolicistiem uzticētu lietu, un kārtības sargi atguvuši iepriekšējā dienā galvaspilsētā nozagtu auto.

Pievakarē pa Nesaules ielu patrulējošo policistu acu skatus piesaistījis kāds vecs, sarkans “golfiņš”, kas “palēkdamies” aizbraucis pa nelīdzeno zemes ceļu. Lai noskaidrotu, kurp tad šoferis tā steidzas, policisti nolēmuši auto apturēt.

Policistiem jau pirmajā brīdī aizdomīgi šķitis, ka uz lūgumu noslāpēt auto šoferis to izdarījis, izmantojot vadus, kas bija panelī, nevis atslēgu. Pats auto vadījušais jaunietis skaidrojis, ka to viņam iedevis tēvs, kurš, kā izrādās, neesot iedevis ne atslēgas, ne izvietojis numurzīmi auto priekšā. Taču, pārbaudot auto datus, izrādījās, ka spēkrats ir izsludināts meklēšanā kā iepriekš zagts un atklājās, ka arī pats gados jaunais šoferis bija izsludināts meklēšanā.

Jauneklis nonācis aiz restēm, savukārt abi viņa stūrētajā automobilī sēdošie pasažieri bijuši spiesti uzkavēties, līdz notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti, kuri jau bija uzsākuši zagtā auto meklējumus. Tāpat notikuma vietā ieradies arī pats nozagtā auto saimnieks, kāds pensionārs.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā