Neattapīgi zagļi savu guvumu “nosvin”, malkojot alu pārsimt metru no aplaupītā veikaliņa

2 komentāri
Neattapīgi zagļi savu guvumu “nosvin”, malkojot alu pārsimt metru no aplaupītā veikaliņa

Jāņu brīvdienas jau aiz muguras, bet vēl dzirdamas svētku atskaņas. Kāds zagļu bariņš kunga prātā no veikala Glāžšķūnī nozaguši visu, kas salien ķerrā, un pārsimt metru no bodītes “nosvinējuši” savu guvumu, malkojot alu.

Savu “ekipējumu” 32, 35 un 39 gadus vecie vīrieši nozaga Jāņu naktī, ielaužoties kādā saimniecībā Rembates pagastā. Tālāk vīri devās “iekarot” vietējo veikaliņu Glāžšķūnī. Par laimi veikala īpašniecei un par nelaimi zagļiem, nekur tālu “aizripināt” zagtos labumus viņiem neizdevās. Ap plkst. 4.00 no rīta veikala saimniece konstatēja ielaušanos.

”Miskasti bija aizvilkuši otrpus mājai zem signalizācijas, kur to sabojāja. Uzlauza šīs durvis un arī pagraba durvis. Tur no šķūnīša paņēma ķerru. Acīmredzot ķerrā arī visu sakrāva un caur kaimiņienes žogu, ko paši bija izlauzuši, aizstiepa pāri krustojumam. Turpat ceļmalā visas mantas bija salikuši un gaidīja mašīnu. Varbūt kaut kas nesanāca, kā plānots, bet viņi tur gaidīja transportu, lai visu aizvestu. Mans vīrs brauca uz darbu no rīta. Sieviete man zvanīja, pastāstīja, ka ir notikusi zādzība un ir izsaukusi policiju. Vīrs no rīta brauca uz darbu un redzēja trīs vīriešus, kuri ceļmalā dzer alu,” stāsta veikala īpašnieces draudzene Ļena.

Jāņus visi trīs vīrieši “nosvinēja” policijā. Tā gan viņiem nebija pirmā reize kārtības sargu iecirknī. Jau agrāk vīrieši sodīti par līdzīga rakstura pārkāpumiem.

2 komentāri