2 komentāri

Jāņu brīvdienas jau aiz muguras, bet vēl dzirdamas svētku atskaņas. Kāds zagļu bariņš kunga prātā no veikala Glāžšķūnī nozaguši visu, kas salien ķerrā, un pārsimt metru no bodītes “nosvinējuši” savu guvumu, malkojot alu.

Savu “ekipējumu” 32, 35 un 39 gadus vecie vīrieši nozaga Jāņu naktī, ielaužoties kādā saimniecībā Rembates pagastā. Tālāk vīri devās “iekarot” vietējo veikaliņu Glāžšķūnī. Par laimi veikala īpašniecei un par nelaimi zagļiem, nekur tālu “aizripināt” zagtos labumus viņiem neizdevās. Ap plkst. 4.00 no rīta veikala saimniece konstatēja ielaušanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Miskasti bija aizvilkuši otrpus mājai zem signalizācijas, kur to sabojāja. Uzlauza šīs durvis un arī pagraba durvis. Tur no šķūnīša paņēma ķerru. Acīmredzot ķerrā arī visu sakrāva un caur kaimiņienes žogu, ko paši bija izlauzuši, aizstiepa pāri krustojumam. Turpat ceļmalā visas mantas bija salikuši un gaidīja mašīnu. Varbūt kaut kas nesanāca, kā plānots, bet viņi tur gaidīja transportu, lai visu aizvestu. Mans vīrs brauca uz darbu no rīta. Sieviete man zvanīja, pastāstīja, ka ir notikusi zādzība un ir izsaukusi policiju. Vīrs no rīta brauca uz darbu un redzēja trīs vīriešus, kuri ceļmalā dzer alu,” stāsta veikala īpašnieces draudzene Ļena.

Jāņus visi trīs vīrieši “nosvinēja” policijā. Tā gan viņiem nebija pirmā reize kārtības sargu iecirknī. Jau agrāk vīrieši sodīti par līdzīga rakstura pārkāpumiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl