Neatrada sev darbu un pievērsās zagšanai! Siguldā aiztur divus jauniešus par vairākām zādzībām

Divi 18 un 19 gadus veci jaunieši Siguldā pēdējos mēnešus pavadījuši noskatīdami privātmājas, no kurām naktīs veikt zādzības. Nozagtās mantas viņi nodeva lombardā. Jaunie vīrieši bija aizrāvušies arī ar azartspēlēm, taču drīz vien viņus notvēra policija.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Mermulis

  Mermulis

  Ak darbiņš virsū neuzskrēja?! Negribēja un viss. Viņi taču pēc jaunākajiem psihologu pētījumiem vēl ir nenobrieduši pusaudži, kuri vienkārši nemāk un nevēlas sevi apgrūtināt ar kaut kādu tur strādāšanu. Tādus viņus mēs audzinām vai, pareizāk, ne audzinām. Tās ir tagadējā kulta "man pienākas" sākumā iezīmes - tālāk būs vēl "jautrāk" - ticiet man!!!
 • S

  S

  Mācīties negrib, strādāt negrib un neprot, profesijas nav.Vai, vai, nabadziņi!Labākais sods-piespiedu darbs, lai nopelna sazagto mantu vērtībā, tas nekas, ka daļu atguva.Nav, ko tādus spēka mitriķus cietumā likt, lai tur barotu uz mūsu rēķina, tam ir vecāki, kas tādus izlolojuši.Rudens klāt-lapas jāgrābj, sniegs būs jātīra, uz priekšu!
 • Gunars Savelis

  Gunars Savelis

  Darbu var atras t,tikai smagi jāstrādā,zagt vieglāk,vispār tādus lombards klapēt ciet,uztur tikai kārtībā delu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!