Neatrada sev darbu un pievērsās zagšanai! Siguldā aiztur divus jauniešus par vairākām zādzībām

3 komentāri
Neatrada sev darbu un pievērsās zagšanai! Siguldā aiztur divus jauniešus par vairākām zādzībām
DEGPUNKTĀ

Divi 18 un 19 gadus veci jaunieši Siguldā pēdējos mēnešus pavadījuši noskatīdami privātmājas, no kurām naktīs veikt zādzības. Nozagtās mantas viņi nodeva lombardā. Jaunie vīrieši bija aizrāvušies arī ar azartspēlēm, taču drīz vien viņus notvēra policija.

Kāds puisis no audžu ģimenes Siguldā, sasniedzot pilngadību, uzsāka patstāvīgu dzīvi un gādāt sev iztikas līdzekļus. Viņam pievienojās kāds gadu vecāks draugs. Diemžēl, jaunieši neatrada sev vietu darba tirgū un pievērsās zagšanai. Pēc kopumā piecu noziegumu paveikšanas policijai beidzot izdevās uziet viņu pēdas.

Divi no apzagtajiem cilvēkiem bija paspējuši iesniegt policijā ziņojumus, un likumsargi uzsāka aiznesto mantu meklēšanu. Pārmeklējot tuvējos lombardus, nozagtie priekšmeti ātri vien atradās.

Izolatorā ievietotie jaunieši pēc pratināšanas atzinās arī citos paveiktajos noziegumos. Izrādās, tika izdarītas vēl trīs zādzības Siguldā, bet mazākos apmēros.

Garnadži sadarbojās ar policiju un pat nosauca precīzas apzagto māju adreses. Par paveikto jaunajiem vīriešiem, iespējams, draud cietumsods un to apmēru tagad lems tiesa.

3 komentāri