Narkomāns alkst pēc jaunas heroīna devas un vairākas reizes apzog kāda ciema iedzīvotājus

1 komentārs

Septembra sākumā Upeslejās bez pēdām pazudis kāda pusaudža velosipēds, kas uz mirkli bija atstāts pie vietējā veikala.

Lai arī šāds notikums šai pusē ir visai netipisks, cietušais par to nav ziņojis policijai. Tikai dažas dienas vēlāk, gandrīz no tās pašas vietas pazudis vēl kāds divritenis. Taču arī šajā gadījumā tā saimniece neuzskatīja, ka par notikušo būtu jāziņo policijai. Tomēr, kad ar dažu dienu intervālu pazudis vēl viens braucamrīks, apkārtnē sākušas klīst runas, ka Upeslejās parādījies zaglis un trešā velosipēda saimniece lūgusi policijas palīdzību.

Lai arī pēcāk, apskatot videokameru uzņemtos materiālus, nav izdevies atrast kadrus, kuros būtu tieši fiksēta kāda no zādzībām, policistiem izdevies pamanīt kādu tipiņu, kurš visās situācijās atradies turpat netālu.

Tālākais jau bijis tikai laika jautājums un 19.septembrī kriminālpolicisti pieklauvējuši pie aizdomās turētā vīrieša mitekļa durvīm. Garnadzis aizturēts un nogādāts Salaspils iecirknī, kur pēc garas sarunas ar izmeklētājiem tomēr nolēmis atzīties. Kā stāsta kriminālpolicijas priekšniece, 34 gadus vecais vīrietis šādā situācijā nonāk ne pirmo reizi, jo jau iepriekš viņš vairākkārt tiesāts, gan par zādzībām, gan narkotiku lietošanu un izplatīšanu.

Vīrietis policistiem nav slēpis, ka visos gadījumos nauda bijusi vajadzīga jaunas heroīna devas iegādei.