Komentāri
“Nakts guvums” 700 eiro vērtībā – policija Mārupē aiztur rūdītu velozagli
Foto: Pixabay.com

Likumsargi aizturējuši vairākas reizes sodītu velosipēdu zagli, kura nakts guvums bija 700 eiro vērtībā, informē Valsts policija.

19. aprīlī, Mārupē aizturējām velosipēdu zagli. Vienas nakts laikā viņš nelikumīgā ceļā bija ticis pie trīs jauniem velosipēdiem.

17. aprīļa rīta pusē Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda Mārupes iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka no šķūņa, kas atrodas viņa privātmājas pagalmā, ir nozagti trīs velosipēdi. Uz notikuma vietu ieradās Olaines iecirkņa policisti. Tika konstatēts, ka šķūnī ļaundaris iekļuvis uzlaužot durvju slēdzi. Nekas cits no šķūņa nebija paņemts, lai gan tur atradušās vēl vairākas vērtīgas lietas.

Cietušais policistiem pastāstīja, kā izskatās nozagtie velosipēdi. Tika noskaidrots, ka konkrētie velosipēdi jau ir izlikti pārdošanā kādā interneta vietnē, kā arī noskaidrota iespējamā vainīgā persona un tās atrašanās vieta. Iespējamais vainīgais tika aizturēts un nozagtie velosipēdi atgūti. Jāpiemin, ka konkrētie braucamrīki kopumā maksā aptuveni 700 eiro.

1988.gadā dzimušais iespējamais vainīgais jau iepriekš vairākas reizes sodīts par dažādām zādzībām, automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Vīrietis pašlaik atrodas izolatorā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl