Muceniekos uzdarbojas vardarbīgi pusaudži, kuri uzglūn vietējiem iedzīvotājiem

0 Komentāru
Muceniekos uzdarbojas vardarbīgi pusaudži, kuri uzglūn vietējiem iedzīvotājiem
Foto: Ekrānuzņēmums

Likumsargiem izdevies nākt uz pēdām laupītājiem, kuri pēdējo nedēļu laikā uzglūnējuši Mucenieku iedzīvotājiem.

Jūnija vidū kāds Mucenieku iedzīvotājs uz savas ādas izbaudījis ļoti nepatīkamu incidentu. Darba dienas pievakarē atgriežoties mājās no galvaspilsētas, viņš izkāpis autobusa pieturā un kājām devies mājup, kad pamanījis, ka viņam seko divi pusaudži. Zīmīgi, ka vīrietis abus bija ievērojis jau autobusā, taču, nespēja pat iedomāties, kādēļ jaunekļi ir viņu nolūkojuši.

Pēc notikušā cietušais vērsies Salaspils policijas iecirknī, un kārtības sargi uzsākuši notikušā izmeklēšanu. Taču pagājusi aptuveni nedēļa, līdz Muceniekos noticis vēl viens, ārkārtīgi līdzīgs uzbrukums. Šoreiz no dārga mobilā telefona šķīries kāds nepilngadīgais.

Apvienojot spēkus ar vietējās pašvaldības policiju, kārtības sargiem izdevies iegūt videonovērošanas kameru uzņemtus attēlus, kuros redzami iespējami ļaundari un aptaujāti ciematiņa iedzīvotājus. Drīz vien izsecināts, kurš tad varētu būt paveicies šos noziegumus.

Pēc nonākšanas policijas iecirknī ļaundaris sapratis, ka no soda neizmukt un pilnībā atzinies izdarītajā. Taču lielākais pārsteigums vēl tikai sekojis – aptuveni trīs stundas pēc šīs aizturēšanas, dežūrdaļā atskanējis telefona zvans un kāds jauneklis vēlējies uzzināt, vai var atzīties nozieguma izdarīšanā, un atklājis, ka ir otrs kriminālpolicistu meklētais noziedznieks.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un likumsargi šķetina abu pēdējā laika veikumus, kā arī aicina atsaukties ikvienu, kurš varētu būt cietis līdzīgos uzbrukumos, taču par to nav ziņojis policijai. Lai arī šobrīd jaunekļi ir uz brīvām kājām, tas nenozīmē, ka viņi paliks nesodīti. Likums par šāda veida noziegumiem ir bargs, un abiem draud līdz pat astoņiem gadiem aiz restēm.

0 Komentāru