Mīklainā bijušās prokurores Birutas Lozes slepkavība – aizdomās par to aizturēts vīrietis, kurš viņai bijis labi pazīstams

Pievienot komentāru
Mīklainā bijušās prokurores Birutas Lozes slepkavība – aizdomās par to aizturēts vīrietis, kurš viņai bijis labi pazīstams
Foto: Ekrānuzņēmums

Jau vēstīts par bezvēsts pazudušās pensionāres Birutas Lozes meklēšanu. Otrdien policija nākusi klajā ar bēdīgām ziņām. Mēnesi pēc sievietes mīklainās izgaišanas atrasts viņas līķis un, izrādās, ka viņa nogalināta.

86 gadus vecā pensionētā prokurore Biruta Loze pazuda laika posmā no 13. marta plkst. 21.00 līdz 14. marta pulksten 9.30 rītā. Sieviete bija izgājusi no savas dzīvesvietas Mārupē, Zeltiņu ielā, un kā sākotnēji tika uzskatīts – devusies nezināmā virzienā.

Pēc pāris nedēļām policija uzdeva organizācijai “Bezvests.lv” izķemmēt Zaķusalu, Lucavsalu un apkārti, jo bija aizdomas, ka tiešu tuvējā Pārdaugavā meklējamas pensionāres mirstīgās atliekas. Tomēr šī meklēšana rezultātu nedeva, toties citos izmeklēšanas virzienos veicies labāk.

Līķis uziets Saulkrastu novada Lilastē, nomaļā vietā kāpu joslā, aprakts divu metru dziļumā. Aizturētais vīrietis ir 51 gadu vecs, viņš agrāk nav bijis tiesāts, taču labi pazinis prokurori Lozi un to arī izmantojis. Kāds slepkavības ierocis lietots, policija šobrīd vēl skaidro. Aizdomas par citu personu dalību noziegumā šobrīd nav.