Mičerevski publiskot informāciju par ziedojumiem LA pamudinājušas aizdomīgas darbības konkursā uz pašvaldības izpilddirektora amatu

Publiskot informāciju par, iespējams, nelikumīgiem ziedojumiem partijai “Latvijas attīstībai” (LA) Rīgas domes deputātu Māri Mičerevski pamudinājušas, viņaprāt, aizdomīgas darbības pašvaldības izpilddirektora amata konkursā, šodien Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas ārkārtas sēdē stāstīja deputāts.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • slieka

    slieka

    Nekas nav pret Puces kungu, bet ja izmantojis savu amatu personigam vajadzibam par deputatu un valsts laba stradat nevar. To pasu policistu ja ar dienesta auto aizved pat majdzivnieku pie dakter atlaizh. Bet ja Mičerevska informacija nepatiesa, tad so cilveku jasoda likuma paredzeta kartiba. Ja nekas no si nenotiek, tad drosi var teikt Latvija i Seima i Drosibas dienesti ir korumpeti. Un no ta vares secinat, ka visa valsts struktura strada negodigi cilveki nepatikami, bet fakts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!