Mežā pamet suņu mammu ar visu kucēnu; šobrīd viņa izglābta un gaida jaunus saimniekus

10 komentāri

Pirms nozieguma izdarīšanas jāveic vērienīgi sagatavošanās darbi. Jāzina kur, kad un kā savus plānus īstenot. Arī kāds suņu saimnieks veltīja gana daudz laika, lai mērķtiecīgi pamestu savus dzīvniekus mežā bezpalīdzīgā stāvoklī.

Suņi mūsdienās palikuši par tik pieejamu mantu, ka arī attieksme pret dzīvnieku kļuvusi līdzīga rotaļlietai. Kamēr vēl mazs un nekaitīgs, ir vēlme ar to spēlēties, bet kā rodas grūtības, interese noplok un suns tiek vienkārši izmests. Dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” darbinieki pagājušās nedēļas izskaņā pavadīja vairāk nekā trīs stundas pielabinot kādu suņu mammu, kas kopā ar kucēnu tika atstāti mežā Ikšķiles novadā. Dzīvnieks bija tik nobijies un agresīvs, aizstāvot savu atvasi, ka pat patversmes darbiniekiem riskējot un pielietojot trankvilizatorus, suns turpināja kareivīgi aizsargāt kucēnu.

Šobrīd kucīte palikusi jau daudz draudzīga un ļauj cilvēkiem tuvoties gan sev, gan trīs mēnešus vecajam suņu puikam, kurš ir atvērts rotaļām ar ikvienu patversmes apmeklētāju. Abi pieēduši pilnus vēderus un gatavi meklēt jaunas mājas.

Policija jau ir uz pēdām suņu īpašniekiem, un “Mežavairogu” pārstāvji cer, ka šī beidzot būs tā reize, kad saimnieki dabūs trūkties par savu necilvēcisko rīcību.

TOP komentāri

 • Pupa
  +8 +6 -2

  Pupa

  Ļoti ceru, ka atradīs un iebāzīs koka kastē ar aiznaglotu vāku un atstās uz pāris dienām mežā...
 • ĒRIKA USTUPA
  +5 +5 0

  ĒRIKA USTUPA

  ĻOTI CERU, KA TO SAIMNIEKU KĀDS IEBĀZTU KASTĒ UN -AIZMIRSTU!
 • Biruta
  +5 +5 0

  Biruta

  Vienkārši viss ir piegriezies,ja man būtu šaujamais es šādus neliešus nošautu,kādēļ tur dzīvniekus un tad nodod,tas ir ti skumji......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl