“Mēs esam ieinteresēti tikt skaidrībā, kas patiesībā tur noticis,” VUGD par autosportista Nika Elekša nāvi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) nenoliedz, ka tā darbinieki piedalījušies svinībās Siguldā naktī, kad mīklainos apstākļos gāja bojā autosportists Niks Eleksis.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Frozen

  Frozen

  Pareizi, kur bija tas draugs kas viņu uzaicināja uz to ballīti, kāpēc nepalīdzēja, kāpēc nesniedza palīdzību ir tik daudz kāpēc uz kuriem vajadzētu dzirdēt atbildes. Ja mums ir tādi draugi, tad ienaidniekus nemaz nevajag.
 • Frozen

  Frozen

  Sēdēt vajaga visiem, gan tas kurš sita, gan tie kas skatījās un nedarīja neko, nezinu, kas ir sliktāks, sitējs vai vērotāji,tādi ir mums tie sargi un glābēji, un lai nestāsta kad neredzēja, uz dūru cīņām visi skrien kā uz cirku.
 • Ģirts

  Ģirts

  Pie psihologa viņus dzina pašu vainas apziņa, cilvēkus, kuru ikdiena ir lūkoties nāvei acīs, refzēt gruzdošu cilvēku atliekas...vai arī tad viņi skrien pie psihologa?
  Un beidziet lietot terminu kautiņš! Tas puisis tika vienkārši dauzīts...dauzīts ar īpašu cietsirdību, izbaudot savu pārākumu.
 • Nu jau gan!!!!!!

  Nu jau gan!!!!!!

  Kuram ugunsdzēsējam tad bija sāpīgi??? Kurš ugunsdzēsējs tad pārdzīvo??? Vīri , vīri nu jau gan ... fū Ugunsdzēsējiem tak jākārto savas normas, ar aizsietām acīm viņus darbā pieņēma ??? Tie tak riktīgi mīkstie, te jau pat neērti lasīt. Nu gan Latvijai jāsāk kaunēties par vīriešu dzimti.
  Viss, pietiek, neapkaunojiet sevi ar tādiem komentāriem., tautu sasmīdināsiet.
  Dotajā brīdī glābēji un policisti. ir zemākajā līmenī. Laiks parādīt, ka tā nav tiesa, bet ne jau nositot un iebaidot.
  Ja ta nav, tad nav, bet tādus gļēvuļus ar tieksmi slepkavot isvītrojiet, lai iet kur acis rāda .
 • Teo
  0 -10 -10

  Teo

  Tagad par katru pirts kautiņu tik daudz rakstīs? Divi alkāni satikās un izkāvās... un?
  • Uz cietumu

   Uz cietumu

   Jauns perspektīvs cilvēks ir gājis bojā dēļ bezsmadzeņu degradentiem. Nekad nevēlētos novēlēt kādam tās ciešanas, kādām jāiet cauri Nika tuviniekiem, bet lasot tāda aprobežota dalbajoba komentāru, kā tavu, ir grūti nenovēlēt...
 • Es

  Es

  Pēc ballītes pohas un uzlāpīšanas tagad oficiāli saucas "Psihologa palīdzība".
 • I_w

  I_w

  Rādās, ka psihologs tur sen ir nokavēts pasākums. Ko saņēma Niks palīdzības vietā? Ciešanas, nāvi. Vai psihiatri tiešām ļauj tiem ballētājiem turpināt darbu glābšanas dienestā? Sargāsim sevi, ...
 • dullais janka

  dullais janka

  Nu nebus te taisnibas pats vien bus vainigs un ta latvija ir visur.Vai ir vel kads sai valstele kas saubas par to ka tiesiskums sen vairs nenksiste.Mes tomer esam rengedaji tapec ar tada atieksme
 • Kitija

  Kitija

  Pēc ballītes is darbu jāiet un vēl pie psihologa?😁
  Pilnīgs bulshits tas viss ir...
 • Kitija
  +15 +15 0

  Kitija

  Kā man riebjās tie melīgie latvieshu kretīni un krāpnieki.
  Tā nevar bùt, ka neviens neko nezin.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!