Komentāri

Pavisam nesen likumsargi Pārdaugavā aci pret aci tikušies ar kādu svešā automašīnā pieķertu ļaundari, kurš, ieraugot policistus, pat izplūdis asarās. Izrādās, – sarkanajā “BMW” sēdošais bijis kāds puisēns – viņam ir vien 12 gadu.

Darba dienas pēcpusdienā Pārdaugavas kārtības sargi, sirēnu skaņu pavadīti, traukušies uz Ilmājas ielu, kur kāds tuvējo māju iedzīvotājs nozieguma vietā pieķēris, kā viņam pašam šķiet, automašīnas apzadzēju. Interesantākais ir tas, ka mazajam noziedzniekam ir vien 12 gadu. Aculieciniekam izdevās arī mazo ļaundari aizturēt, kamēr notikuma vietā ierodas policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

– Viņš jau bija iekšā mašīnā?

– Re, tā es viņu arī noķēru! Es durvis attaisīju un viss.

– Kā viņš tajā mašīnā tika iekšā? [..] Viņš bija ko ņēmis?

– Nezinu, kas viņam kabatās. Tā jau nav mana mašīna.

 

 

Pieķertais zēns drīz vien izplūdis asarās.

Foto

Aculiecinieks tikmēr skaidroja, ka šī automašīna jau kādu laiku stāv šajā vietā un novērojis, ka apkārt staigājošajiem bērniem jau kādu laiku ir interese par to. “Gan jau, ka ir ko ložņājuši. Skatījos, kaut kādu domkratu viņi te mētāja. Kas tā par mašīnu, nezinu,” stāsta aculiecinieks.

Drīz vien, aprunājoties ar puiku, noskaidrojies, ka viņš neko nav vēlējies zagt. Pie vainas esot draugu vilinošie stāsti un fakts, ka auto bijis neaizslēgts. Tāpat arī to, ka automašīna nav aizslēgta, viņš esot uzzinājis no draugiem.

Uz notikuma vietu izsaukti arī zēna vecāki.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl