Komentāri

Ja nav naudas alum, tad alu var nozagt – tā nolēma kāds vīrietis Maskavas forštatē un devās uz vietējo veikalu. Tiesa, viņš nebija izplānojis, ka bēgšana ilgs tikai minūti. 

Pavisam nesen neliela Maskavas ielas veikaliņa darbiniece Ludmila pieredzējusi satraukuma pilnus mirkļus, kad gaišā dienas laikā bodītē iesoļojis kāds jauns vīrietis, kurš jau no pirmā acu skata viņai šķitis visai aizdomīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūpīgi vērojot atnācēju, sieviete devusies pēc prasītajām precēm, savukārt vīrietis, redzot, ka nu radusies izdevība, paķēris abas alus pudeles un meties ārā pa durvīm.

Kā izrādās, galvaspilsētas kārtības sargi šajā mirklī turpat netālu noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu kādam autovadītājam, kurš bija novietojis savu spēkratu invalīdiem paredzētajā stāvvietā, tādēļ steidza palīdzēt veikala pārdevējai, kura jau kliedza, lai ķer zagli!

Šajā situācijā pakaļdzīšanās ilga tikai minūti, līdz kārtības sargam ar auto tomēr izdevās panākt garnadzi un viņš tika noguldīts uz gājēju ietves Elijas ielā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl