Komentāri

Ja nav naudas alum, tad alu var nozagt – tā nolēma kāds vīrietis Maskavas forštatē un devās uz vietējo veikalu. Tiesa, viņš nebija izplānojis, ka bēgšana ilgs tikai minūti. 

Pavisam nesen neliela Maskavas ielas veikaliņa darbiniece Ludmila pieredzējusi satraukuma pilnus mirkļus, kad gaišā dienas laikā bodītē iesoļojis kāds jauns vīrietis, kurš jau no pirmā acu skata viņai šķitis visai aizdomīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūpīgi vērojot atnācēju, sieviete devusies pēc prasītajām precēm, savukārt vīrietis, redzot, ka nu radusies izdevība, paķēris abas alus pudeles un meties ārā pa durvīm.

Kā izrādās, galvaspilsētas kārtības sargi šajā mirklī turpat netālu noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu kādam autovadītājam, kurš bija novietojis savu spēkratu invalīdiem paredzētajā stāvvietā, tādēļ steidza palīdzēt veikala pārdevējai, kura jau kliedza, lai ķer zagli!

Šajā situācijā pakaļdzīšanās ilga tikai minūti, līdz kārtības sargam ar auto tomēr izdevās panākt garnadzi un viņš tika noguldīts uz gājēju ietves Elijas ielā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl