Maskavas forštatē kāds vīrietis mēģina nozagt divus divlitra alus “Rubenis”, taču izgāžas

Komentāri
Maskavas forštatē kāds vīrietis mēģina nozagt divus divlitra alus “Rubenis”, taču izgāžas

Ja nav naudas alum, tad alu var nozagt – tā nolēma kāds vīrietis Maskavas forštatē un devās uz vietējo veikalu. Tiesa, viņš nebija izplānojis, ka bēgšana ilgs tikai minūti. 

Pavisam nesen neliela Maskavas ielas veikaliņa darbiniece Ludmila pieredzējusi satraukuma pilnus mirkļus, kad gaišā dienas laikā bodītē iesoļojis kāds jauns vīrietis, kurš jau no pirmā acu skata viņai šķitis visai aizdomīgs.

Rūpīgi vērojot atnācēju, sieviete devusies pēc prasītajām precēm, savukārt vīrietis, redzot, ka nu radusies izdevība, paķēris abas alus pudeles un meties ārā pa durvīm.

Kā izrādās, galvaspilsētas kārtības sargi šajā mirklī turpat netālu noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu kādam autovadītājam, kurš bija novietojis savu spēkratu invalīdiem paredzētajā stāvvietā, tādēļ steidza palīdzēt veikala pārdevējai, kura jau kliedza, lai ķer zagli!

Šajā situācijā pakaļdzīšanās ilga tikai minūti, līdz kārtības sargam ar auto tomēr izdevās panākt garnadzi un viņš tika noguldīts uz gājēju ietves Elijas ielā.

Lasi vēl