“Man ir kokaīns, šmokaīns…” – agresīvs vīrietis vēl atļaujas “brūķēt muti” pēc uzbrukuma policistam

0 Komentāru

Dzērumā provocēt uz kautiņu policistus nav prāta darbs, vēl jo vairāk mūsdienās, kad vairumam likumsargu pie formas ir piestiprinātas videokameras. Ja agrāk priekšnieku dienas kārtībā sūdzības par policijas patvaļu bija visai bieži sastopamas, tad tagad pārkāpēji vaļsirdīgi atzīstas savos grēkos, jo gluži vienkārši visi pierādījumi ir uzfilmēti.

Gribēja palīdzēt, piecēla kājās uz ielas pakritušu vīrieti, kuram draudēja nosalšana, bet par miega iztraucēšanu paši “dabūja pa krāgu” – šādā situācijā brīvdienās nonākuši Rīgas pašvaldības policisti. Savukārt uzbrucējam tagad neliela soda vietā par dzeršanu kriminālprocess un tiesa.

Braucot ikvakara patruļā, Rīgas Kurzemes iecirkņa pašvaldības policisti pamanījuši sniegā guļam kādu vīrieti. Lai pakritušais nenosaltu, viņš savākts un aizvests uz iecirkni. Pie iecirkņa durvīm no miega iztramdītais nedaudz atžirdzis, sācis trakot.

Tā kā policists, kurš saņēmis sitienus un palicis bez jakas, nav smagi cietis, aizdomās turamais līdz tiesai, visticamāk, tiks atbrīvots. Jāpiebilst, ka aizturētā asinīs bijis nedaudz vairāk par vienu promili alkohola, taču vēl pirms nonākšanas iecirknī viņš paspējis sarunāt gana daudz muļķību. Piemēram, ka viņa kabatas piebāztas ar narkotikām.

Policija: Aizliegti priekšmeti kabatās ir?
Vīrietis: Nē, man tur ir kokaīns, šmokaīns!
Policija: Jūs tagad ņirgājaties, cik es saprotu?
Vīrietis: Kokaīnu es paņēmu līdzi katram gadījumam.

Šim vīrietim patiesībā paveicās, ka kokaīna viņa kabatās tomēr nebija, citādi klāt jau esošajām nepatikšanām nāktu arī tādas problēmas kā reāls ieslodzījums līdz pat tiesas dienai.

Foto

0 Komentāru