Komentāri

Dzērumā provocēt uz kautiņu policistus nav prāta darbs, vēl jo vairāk mūsdienās, kad vairumam likumsargu pie formas ir piestiprinātas videokameras. Ja agrāk priekšnieku dienas kārtībā sūdzības par policijas patvaļu bija visai bieži sastopamas, tad tagad pārkāpēji vaļsirdīgi atzīstas savos grēkos, jo gluži vienkārši visi pierādījumi ir uzfilmēti.

Gribēja palīdzēt, piecēla kājās uz ielas pakritušu vīrieti, kuram draudēja nosalšana, bet par miega iztraucēšanu paši “dabūja pa krāgu” – šādā situācijā brīvdienās nonākuši Rīgas pašvaldības policisti. Savukārt uzbrucējam tagad neliela soda vietā par dzeršanu kriminālprocess un tiesa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Braucot ikvakara patruļā, Rīgas Kurzemes iecirkņa pašvaldības policisti pamanījuši sniegā guļam kādu vīrieti. Lai pakritušais nenosaltu, viņš savākts un aizvests uz iecirkni. Pie iecirkņa durvīm no miega iztramdītais nedaudz atžirdzis, sācis trakot.

Tā kā policists, kurš saņēmis sitienus un palicis bez jakas, nav smagi cietis, aizdomās turamais līdz tiesai, visticamāk, tiks atbrīvots. Jāpiebilst, ka aizturētā asinīs bijis nedaudz vairāk par vienu promili alkohola, taču vēl pirms nonākšanas iecirknī viņš paspējis sarunāt gana daudz muļķību. Piemēram, ka viņa kabatas piebāztas ar narkotikām.

Policija: Aizliegti priekšmeti kabatās ir?
Vīrietis: Nē, man tur ir kokaīns, šmokaīns!
Policija: Jūs tagad ņirgājaties, cik es saprotu?
Vīrietis: Kokaīnu es paņēmu līdzi katram gadījumam.

Šim vīrietim patiesībā paveicās, ka kokaīna viņa kabatās tomēr nebija, citādi klāt jau esošajām nepatikšanām nāktu arī tādas problēmas kā reāls ieslodzījums līdz pat tiesas dienai.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl