Māmiņas nāve Sarkandaugavā: aizdomās turamos atzīst par nevainīgiem

Pievienot komentāru
Māmiņas nāve Sarkandaugavā: aizdomās turamos atzīst par nevainīgiem
DEGPUNKTĀ

Pērnā gada maijā Sarkandaugavu pāršalca bēdu vēsts. Kāda maza bērna māmiņa izkrita no astotā stāva loga un turpat savas atvases priekšā gāja bojā.

Par notikušo nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess, un par aizdomās turamajiem tika atzīti divi Indijas pilsoņi, kas liktenīgajā brīdī atradās sievietes dzīvoklī.

Daži no kaimiņiem stāstīja, ka sieviete bija attiecībās ar vienu no Indijas pilsoņiem un starp pāri tovakar izcēlās nejauks konflikts. Apkārtējie pieļāva iespēju, ka māmiņa tika ļaunprātīgi izgrūsta jeb nogalināta. Tie, kas traģēdiju redzēja, apgalvoja pretējo – vīrietis izmisīgi centās draudzeni glābt, taču tas neizdevās.

Pagājušajā nedēļā policijas uzsāktais kriminālprocess tika izbeigts, un abi brāļi tika atzīti par nevainīgiem. Ārzemniekiem tika atcelti arī piemērotie drošības līdzekļi. Prokuratūra policistu lēmumam piekrita.

“Slepkavības faktu nebija iespējams pierādīt šā kriminālprocesa ietvaros. Ir veiktas visas izmeklēšanas darbības un pārbaudīti visi pierādījumi, kas uz to brīdi bija iegūti. Konstatēts, ka vairāk neko papildus nevar iegūt. Šo personu vainu arī nav iespējams pierādīt kriminālprocesā, tāpēc arī kriminālprocess ir izbeigts,” skaidro Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.