Maluzvejniekam par divām nelegāli noķertām līdakām “piestādīts” 290 eiro liels rēķins

1 komentārs

Divu nedēļu garumā Valsts vides dienesta inspektori Salaspils novada Doles salā veidojuši slēpņus, lai noķertu kādu maluzvejnieku. Pūles atmaksājušās, un pārkāpējs saņēmis pamatīgu uzrēķinu par savam darbībām, kas ilgtermiņā, saskaitot maluzvejas plusus un mīnusus, noteikti liks padomāt, vai šāda rīcība ir visu nepatikšanu vērta.

Paslēpju spēlēšana – tā Valsts vides dienesta inspektori saka par vairākas dienas ilgušo darbu Doles salā, kur notikusi pēdējā aizturēšana – ar zvejas rīkiem un lomu pieķerts kāds maluzvejnieks. Par viņa darbībām Sausajā Daugavā inspektoriem paziņojuši vietējie iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galu galā “paslēpes” vainagojušās ar panākumiem. Savukārt maluzvejnieks, sapratis, ka pieķerts, ņēmis kājas pār pleciem. Taču aizbēgt viņam neizdodas.

Pārkāpējam uzrakstīts protokols, un šobrīd draud sods no 280 līdz 700 eiro. Savukārt par divām līdakām, kuras vairs nebija atlaižamas ūdenī, tiks “piestādīts” 290 eiro liels rēķins.

Foto!

TOP komentāri

  • ezis
    0 0 0

    ezis

    Doles salas labais krasts aiz RHESa ir pilns ar murdu ūdenī ejošām auklām, to divu nedēļu laikā neviens nepamana???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl