Maluzvejniekam par divām nelegāli noķertām līdakām “piestādīts” 290 eiro liels rēķins

1 komentārs

Divu nedēļu garumā Valsts vides dienesta inspektori Salaspils novada Doles salā veidojuši slēpņus, lai noķertu kādu maluzvejnieku. Pūles atmaksājušās, un pārkāpējs saņēmis pamatīgu uzrēķinu par savam darbībām, kas ilgtermiņā, saskaitot maluzvejas plusus un mīnusus, noteikti liks padomāt, vai šāda rīcība ir visu nepatikšanu vērta.

Paslēpju spēlēšana – tā Valsts vides dienesta inspektori saka par vairākas dienas ilgušo darbu Doles salā, kur notikusi pēdējā aizturēšana – ar zvejas rīkiem un lomu pieķerts kāds maluzvejnieks. Par viņa darbībām Sausajā Daugavā inspektoriem paziņojuši vietējie iedzīvotāji.

Galu galā “paslēpes” vainagojušās ar panākumiem. Savukārt maluzvejnieks, sapratis, ka pieķerts, ņēmis kājas pār pleciem. Taču aizbēgt viņam neizdodas.

Pārkāpējam uzrakstīts protokols, un šobrīd draud sods no 280 līdz 700 eiro. Savukārt par divām līdakām, kuras vairs nebija atlaižamas ūdenī, tiks “piestādīts” 290 eiro liels rēķins.

Foto!

TOP komentāri

  • ezis
    0 0 0

    ezis

    Doles salas labais krasts aiz RHESa ir pilns ar murdu ūdenī ejošām auklām, to divu nedēļu laikā neviens nepamana???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl