Mājas sētniekam, kurš Ventspilī veica seksuālu varmācību pret pensionāri un nogalināja viņu, piespriež mūža ieslodzījumu

Februāra beigās Kurzemes apgabaltiesa apmierinājusi Ventspils prokuratūras prokurores protestu daļā par sodu kādam slepkavam, iepriekš piespriesti 25 gadi cietumā. 

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • rommels

    rommels

    sekstets būs apmierinājies uz25gadiem!valdība apmierina tautu ar nodokliem!
    valdība apmierinās ar labu algu!vējonis ir ļoti apmierināts par savu bezdarbību ar labu algu!vid apmierinās apšmaukt tautu!latvijas sliedes strādā uz pilnu klapi un nekaunās jau desmit gadus braukt ar jauniem vilcieniem uz tautas rēķina!valdība toč brauc un nekaunās iebraukt dziļā krējumā,a tauta velk vecu paravozu apakaļ!ja jau atdodamies nato uz 2 procenti,ta pie krieva uz 4procenti,un būs pro,jo krievs atbalstīs stiprāk!es kkroplis sevi varu ar sakumiem aistāvēt,a rimkēviccs tikai ar muti un dirsu!a sakumi mani rimkevicam bus dirsā,a kāts mutē!tagat vēl ramona bez parašūta un latvija pāršūta!vvējonis un viņa sieva pļutkaa!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!