“Maitas tādi!” Agrā rīta stundā Pļavniekos uzdarbojas zagļu duets

7 komentāri
“Maitas tādi!” Agrā rīta stundā Pļavniekos uzdarbojas zagļu duets
DEGPUNKTĀ

Rīgā, Pļavniekos, divus automašīnu zagļus darbībā piefiksējušas iedzīvotāju uzstādītās videokameras, taču neatkarīgi no pierādījumiem likumsargiem pašreiz nav zināms, kur garnadži meklējami.

Jasmuižas ielas nams ar numuru 11 no pirmā acu skatiena ne ar ko daudz neatšķiras no pārējām daudzstāvu celtnēm pilsētas guļamrajonos, tomēr ir kāda nianse, ar ko šīs mājas iedzīvotāji ir soli priekšā kaimiņiem. Uz ēkas fasādes uzstādītas vairākas videonovērošanas kameras, kas fiksē notiekošo pagalmā.

Iekārtas pirms dažiem gadiem uzstādījuši paši mājinieki, un ieguldījumi jau vairākas reizes atmaksājušies, pierādot savu efektivitāti. Pēdējais gadījums, kad kameras objektīvos trāpīja kāds noziedznieks, notika šomēnes.

Agrā darba dienas rītā, ap pulksten četriem, kāds gados jauns vīrietis kopā ar savu līdzdalībnieci automašīnu salonos sāka spīdināt ar lukturīti, meklējot kaut ko vērtīgu. Pārbaudot visus spēkratus, garnadža izvēle krita uz kādu “Chrysler” ģimenes auto. Ilgi negaidotm tika izsists stikls un paķerts viss, ko steigā varēja aiznest.

“Katru rītu ceļos uz darbu septiņos. Iznācu ārā pie mašīnas, skatos – nekas. Skatījos, ko nozaguši,” stāsta ”Chrysler” īpašnieks Ingvars, kurš izsaucis policiju.

Likumsargi uz adresi ieradušies ātri, piefiksējuši noziegumu, pajautājuši par iespēju saņemt nofilmētos videomateriālus, turklāt aicinājuši vīrieti pašu iesaistīties zagļa meklējumos.

Zagļa uzlidojums spēkratam Ingvaram izmaksāja nedaudz pāri par 100 eiro. Izsistais stikls jau ir nomainīts, bet cerības atgūt aiznestos akumulatorus un brilles vīrietis nelolo. Tomēr, ja ekrānā redzamos cilvēkus atpazīstat, vai zināt, kur viņi meklējami, Ingvars aicina ziņot likumsargiem, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!