Lūdz ventspilnieku palīdzību, lai noķertu divus agresīvus zagļus

Komentāri
Lūdz ventspilnieku palīdzību, lai noķertu divus agresīvus zagļus
LETA

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa lūdz atsaukties kādu sievieti un citus iespējamos aculieciniekus, kuri vakar, 26. aprīlī, aptuveni ap plkst. 13.50 atradušies Ventspilī, P. Stradiņa ielā 8 vai tuvākajā apkārtnē, un redzējuši laupīšanas faktu.

Divi vīrieši, izmantojot vardarbību, centušies nolaupīt kādai sievietei piederošu somiņu. Vīrieši turpat netālu aizturēti, un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā to, ka cietusī ir redzes invalīde un nevar atpazīt uzbrucējus, izmeklēšanai ļoti noderīgi būtu, ja notikušā aculiecinieki vērstos policijā un varētu atpazīt iespējamās vainīgās personas – divus romu tautības vīriešus, kuri bija ģērbušies melnās drēbēs.

Aculieciniekus lūgums zvanīt pa tālruni 110 vai izmeklētājai pa tālruni 63604736, kā arī vērsties Ventspils iecirknī, Ostas ielā 33.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl