Lūdz ventspilnieku palīdzību, lai noķertu divus agresīvus zagļus

Komentāri
Lūdz ventspilnieku palīdzību, lai noķertu divus agresīvus zagļus
LETA

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa lūdz atsaukties kādu sievieti un citus iespējamos aculieciniekus, kuri vakar, 26. aprīlī, aptuveni ap plkst. 13.50 atradušies Ventspilī, P. Stradiņa ielā 8 vai tuvākajā apkārtnē, un redzējuši laupīšanas faktu.

Divi vīrieši, izmantojot vardarbību, centušies nolaupīt kādai sievietei piederošu somiņu. Vīrieši turpat netālu aizturēti, un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Ņemot vērā to, ka cietusī ir redzes invalīde un nevar atpazīt uzbrucējus, izmeklēšanai ļoti noderīgi būtu, ja notikušā aculiecinieki vērstos policijā un varētu atpazīt iespējamās vainīgās personas – divus romu tautības vīriešus, kuri bija ģērbušies melnās drēbēs.

Aculieciniekus lūgums zvanīt pa tālruni 110 vai izmeklētājai pa tālruni 63604736, kā arī vērsties Ventspils iecirknī, Ostas ielā 33.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl