Likumsargi vīrieša somā uziet “kravu”, kas pārspēj pat dažās labās rūpīgi plānotās policijas operācijās atrastu narkotiku daudzumu

1 komentārs
Likumsargi vīrieša somā uziet “kravu”, kas pārspēj pat dažās labās rūpīgi plānotās policijas operācijās atrastu narkotiku daudzumu
DEGPUNKTĀ

Tramīga un ilga policistu novērošana nodevusi kādu vīrieti Rīgas centrā, kurš mugursomā bija noslēpis ievērojamu daudzumu narkotisko vielu.

Pirmdien gaišā dienas laikā Stacijas laukuma apkaimē patrulējošo policistu acu skatus piesaistījis kāds vīrs ar acīmredzami smagu somu plecos.

Policisti piebrauca pie personas, uzsāka sarunu. Vīrietis uzvedies mierīgi, adekvāti un paskaidroja savus atrašanās iemeslus. Taču policijas darbinieki saskatīja nelielu nemieru.

Un to, kas tad īsti nav kārtībā, policisti atskārtuši mirklī, kad vaicājuši par to, kas atrodas vīrieša pleca somā atrastajā briļļu makā, bet vīrietis šķietami mierīgi attraucis, ka inspektori taču to jau apskatījuši. Lai arī abi policisti ļoti skaidri apzinājās, ka melno maciņu redz pirmo reizi.

Atverot briļļu maku, policisti ieraudzīja lielu daudzumu plastmasas iepakojumu, kuros atradās balta pulverveida vielu. Vīrietim tika paziņots, ka viņš ir aizturēts. Uz notikuma vietu izsaukta policija.

Taču šie nebija vienīgie atklājumi, jo jau policijas iecirknī pie šā vīra, kura somas saturs liek domāt, ka viņš piepelnījies, tirgojot aizliegtās vielas, atrasti arī aptuveni simts grami metadona, kā arī Olaines pusē nozagts mobilais telefons. Līdz ar to aizturētā diena turpinājusies jau aiz restēm, bet policisti par šiem atradumiem ierosinājuši vairākus kriminālprocesus.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!