Likums nostājies noziedznieku pusē? Par puiša nogalināšanu pie naktskluba apsūdzētos jau ilgstoši nevar notiesāt

Milzu pārdzīvojumi pēc dēla zaudējuma vardarbīgā sadursmē kādai ģimenei Rīgā Pārdaugavā pāris gadu laikā nav ļāvuši atgūties un ik dienas par nelaimi jādomā tikai tāpēc, ka noziedznieki vēl ir uz brīvām kājām. Desmit sasauktās tiesas sēdes nav novedušas pie reāla rezultāta.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • vitalii

  vitalii

  Padomju laikā šie slepkavas ,visi slepkavas jau sēdētu cietumā..
  Vai esat dzirdējuši ,ka padomju laikā slepkavām un izvarotājiem ,un citiem varmakām būtu nosacītais??
  ir jātiesā par šādu tiesāšanu paši tiesneši un saeima kopā ar valdību par pretvalstiski pieņemtajiem likumiem ,kuri ir noziedznieku pusē
 • Kaspars
 • Jānis
 • S

  S

  Likumi jau ir, tikai vēlme tos piemērot pieklibo, īpaši mazpilsētās, kur visi viens otru pazīst, kāds jāpiesedz, kāds jāupurē.
 • nikos

  nikos

  Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bitly.su/savebox Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!s
 • Dmitrijs Imants Vzenkovskis

  Dmitrijs Imants Vzenkovskis

  Jā, mana gadījumā arī tas pats, jobanie menti, kamēr kādu totāli nenositis, tikmēr savu izdrasto dirsu nekustīnas, mani uzmeta un apzaga, visi tieši pierādījumi, bet ko man atbild, Alises iela, mēs nevaram neko, dauņu bārs, par ko es tādus nodokļus maksāju!!!! Aizverusies būtu labāk, kroplu bars...
  • Secinājumi šķiet vienkārši...

   Secinājumi šķiet vienkārši...

   Es nezinu,vai šīs tiesas sēdes, kur ir vairāk kā aizdomas par manipulēšanu ar pareizu spriedumu, gaita un kā šķiet apzināta vilcināšana, neinteresē valsts valdību un attiecīgos ministrus kā signāls,ka valstī ar tieslietām nav kārtībā !!??? Te viss tik skaidrs un loģisks- nosists cilvēks un jāsoda vainīgais! Nu ko vēl! Lieta aizdomīgi ieilgst?- jāmeklē sarunas ar attiecīgo ministru par viņa viedokli , tālāk valsts prezidents vai Eiropas tiesa, ja nevar savā valstī panākt skaidrību! Straumes kungs, vai tur kaut kur nav iemesls jūsus klusajai revizijai !
  • Max&Morics

   Max&Morics

   Pa maz tev uzmetuši laikam, un nevajag staigāt pa dauņu bāriem, ej uz normāliem bāriem, kaut gan ar šādu rakstību, atliek tikai dauņu bāri!
 • Andris Eidējs
  • Rets Retais
  • Bebris

   Bebris

   Likumi jau nav vainīgi, tie ir un tie paredz sodu par to. Pie vainas ir to piemērotāji - tiesneši, policisti un prokurori. Kurš zin kāpēc atsakās no liecībām - varbūt menti tās izsita no lieciniekiem. Paprasiet - kāpēc daudzas lietas tiek atgrieztas policijai papildus izmeklēšanai. Vienkārši policijas darbs ir zem katras kritikas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!