Komentāri
Lietuvas muitnieki aptur mēģinājumu Latvijā ievest 75 kilogramus hašiša
Pēc Lietuvas muitas krimināldienesta sniegtajām ziņām, 16.augustā Kauņas teritoriālās muitas mobilās grupas darbinieki apturējuši pārbaudei ceļā uz Latviju esošu automašīnu "Nissan Qashqai", un dienesta suns Kvīnis saodis, ka mašīnā atrodas narkotikas. (Zane Bitere / LETA)

Lietuvas muitnieki Zarasos automašīnā, kas bijusi ceļā uz Latviju, atraduši 75 kilogramus hašiša, piektdien, 25. augustā, informē Lietuvas muitas krimināldienests.

Tā “melnā tirgus” vērtība ir apmēram 750 000 eiro.

Pēc Lietuvas muitas krimināldienesta sniegtajām ziņām, 16. augustā Kauņas teritoriālās muitas mobilās grupas darbinieki apturējuši pārbaudei ceļā uz Latviju esošu automašīnu “Nissan Qashqai”, un dienesta suns Kvīnis saodis, ka mašīnā atrodas narkotikas.

Automobili, kuru vadījis Kauņas rajona iedzīvotājs R. R., muitnieku patruļa septiņos no rīta apturējusi Zarasu centrā līdzās katoļu baznīcai. Narkotikas tika atrastas īpašās slēptuvēs grīdā zem priekšējiem sēdekļiem.

Spēkrata vadītājs muitniekiem paziņojis, ka nezina, no kurienes mašīnā radušās narkotikas. Tiesa viņam uz mēnesi noteikusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Lasi vēl