Komentāri
Lietuvas muitnieki aptur mēģinājumu Latvijā ievest 75 kilogramus hašiša
Pēc Lietuvas muitas krimināldienesta sniegtajām ziņām, 16.augustā Kauņas teritoriālās muitas mobilās grupas darbinieki apturējuši pārbaudei ceļā uz Latviju esošu automašīnu "Nissan Qashqai", un dienesta suns Kvīnis saodis, ka mašīnā atrodas narkotikas. (Zane Bitere / LETA)

Lietuvas muitnieki Zarasos automašīnā, kas bijusi ceļā uz Latviju, atraduši 75 kilogramus hašiša, piektdien, 25. augustā, informē Lietuvas muitas krimināldienests.

Tā “melnā tirgus” vērtība ir apmēram 750 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Lietuvas muitas krimināldienesta sniegtajām ziņām, 16. augustā Kauņas teritoriālās muitas mobilās grupas darbinieki apturējuši pārbaudei ceļā uz Latviju esošu automašīnu “Nissan Qashqai”, un dienesta suns Kvīnis saodis, ka mašīnā atrodas narkotikas.

Automobili, kuru vadījis Kauņas rajona iedzīvotājs R. R., muitnieku patruļa septiņos no rīta apturējusi Zarasu centrā līdzās katoļu baznīcai. Narkotikas tika atrastas īpašās slēptuvēs grīdā zem priekšējiem sēdekļiem.

Spēkrata vadītājs muitniekiem paziņojis, ka nezina, no kurienes mašīnā radušās narkotikas. Tiesa viņam uz mēnesi noteikusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl