Liepājā atrasta nogalināta 79 gadus veca sētniece! Notikušais vietējiem iedvesis bailes

0 Komentāru

21. janvārī ap plkst. 09.50 Liepājā, kādā Bāriņu ielas nama pagalmā, atrasta mirusi 79 gadus veca sieviete, kurai konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes – sistas brūces.

Ja vēl pagājušajā nedēļā liepājnieki reģionālajā laikrakstā varēja lasīt par kādas vietējās sētnieces raizēm bagāto darba ikdienu, tad šodien avīzes pirmajā lapā redzamais virsraksts liek nopietni aizdomāties tiem cilvēkiem, kam rīta stundās jādodas rūpēties par ielu un sētu tīrību.

Sestdien pilsētas centrā, Bāriņu ielā, ar vardarbīgām nāves pazīmēm atrasts 79 gadus vecās apkaimes sētnieces Mirdzas ķermenis. Par to, kādēļ kādam būtu bijusi vajadzība sirmo kundzi nonāvēt, pagaidām nav zināms nevienam. Skaidrs ir tikai viens, tā bijusi pilnīga absurda rīcība. Vietējie stāsta, ka sieviete nevienu netraucēja, tieši pretēji, čakli strādāja un apkārtējos lika mierā.

Citi pieļauj domu, ka Mirdzai, iespējams, radies konflikts ar kādu iereibušu jaunieti vai jauniešu baru, kas izklaidējās netālu esošajā bārā vai apmeklēja centra “točku”. Notikušais vietējām sētniecēm iedvesis bailes.

Tiek apzināti video ieraksti no pilsētā izvietotajām kamerām, kā arī notikuma vietai tuvāko naktsklubu apmeklētāju saraksti.

0 Komentāru