“Lieniet ārā ar labu!” – četras pusaudzes pēc apģērbu veikala “aptīrīšanas” slēpjas ēstuves tualetē

1 komentārs

Četras nepilngadīgas meitenes, lai aizbēgtu no galvaspilsētas policijas mēģinājušas slēpties ātrās ēdināšanas restorāna tualetē. Izrādās, ka pirms nonākšanas ēstuvē, meitenes bija izlēmušas par velti atjaunot savas garderobes.

Otrdienas pēcpusdienā kādā vecpilsētas apģērbu veikaliņā iegriezušās vairākas pusaudzes. Meitenes apskatījušas apģērbu klāstu, šo to piemērījušas un tad, negaidīti un visai straujā solī devušās prom. Kad skolnieces bija jau nozudušas, veikala darbinieks atskārtis, ka tikko notikusi zādzība.

Ekrānuzņēmumi

Zinot, ka četri, aptuveni 200 eiro vērtie krekliņi pazuduši tieši pēc skolnieču kompānijas paviesošanās, veikala darbinieks pats devies pa pēdām garnadzēm, kuras, kā izrādās, nebija tālu jāmeklē. Šajā gadījumā tieši garnadžu notveršana notikusi visai komiskā veidā, jo pusaudzes bēgot no policista meklējušas glābiņu tualetē.

Pēcāk visas četras skolnieces nodotas Valsts policijas kolēģu rīcībā un ziņa par to kur meklējamas meitenes sasniegusi aizturēto vecākus. Lai arī iespējams, ka pusaudzes krekliņu nozagšanu uztver vien kā joku, šāds nodarījums var beigties ar ļoti, ļoti nepatīkamām sekām un brāziens no vecākiem būs vien mazākais. Valsts policijā par zādzību jau ierosināts kriminālprocess.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl