1 komentārs
Lielvārdes 200 miljonu eiro vekseļa lietā par aizdomās turētām atzītas sešas personas
Lielvārdes novada domes bijušais priekšsēdētājs Jānis Āboliņš piedalās Lielvārdes novada domes ārkārtas sēdē, kurā vēlēs Lielvārdes novada domes priekšsēdētāju. (Ieva Čīka / LETA)

Kriminālprocesā par Lielvārdes 200 miljonu eiro lielu vekseli šā gada 8. jūnijā Valsts policija aizturējusi sešas personas – trīs sievietes un trīs vīriešus – aizdomās par krāpšanu lielā apmērā, informē Valsts policija..

Visas aizturētās personas jau nākamajā dienā tika atzītas par aizdomās turētām. Pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada 8. jūnijā Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas aizdomās par krāpšanu lielā apmērā aizturēja sešas personas – 1960., 1972., 1959. gadā dzimušas sievietes un 1976., 1959. un 1977. gadā dzimušus vīriešus.

Aizturēšana tika veikta 2017. gada 17. martā uzsāktā kriminālprocesa ietvaros par to, ka 2015. gada novembrī Lielvārdes domes priekšsēdētājs iesniedza Valsts kasē iesniegumu ar lūgumu izsniegt vēstuli aizdevumam 200 miljonu eiro vērtībā Lielvārdes novada pašvaldības darījumam, kas nav noticis.

Izmeklēšanas laikā veiktas 15 sankcionētas kratīšanas, kurās izņemta datortehnika, datu nesēji un dokumenti. Aizturētās personas šā gada 9. jūnijā atzītas par aizdomās turētām. Pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl