Komentāri
Laupīšana Vecmīlgrāvī: vīrietis iesit pa seju 10 gadus vecam zēnam un atņem viņam telefonu
Foto: Pixabay.com

Likumsargiem nekavējoties izdevies aizturēt ļaundari, kurš Vecmīlgrāvī uz ielas aplaupījis kādu puisēnu, atņemot viņam mobilo telefonu, informē Valsts policija.

5. aprīlī Vecmīlgrāvī uz ielas tika aplaupīts 10 gadus vecs zēns. Laupīšana notika ap pulksten 19.00, kad pastaigas laikā kādam zēnam pietuvojās ļaundaris. Laupītājs iesita zēnam pa seju un izrāva no rokām mobilo telefonu. Jāpiebilst, ka šajā vakara stundā konkrētā iela bija tukša – bez aculieciniekiem. Pēc nozieguma laupītājs metās bēgt, bet mazais zēns turpināja ceļu mājup.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par notikušo cietušais paziņoja savam tēvam, kurš nekavējoties sazinājās ar Rīgas Ziemeļu iecirkņa policiju. Zēns policijas darbiniekiem sniedza vīrieša ārienes aprakstu, kas palīdzēja policistiem ”uz kastām pēdām” viņu atrast un aizturēt.

Laupītājs tika atrasts aptuveni 20 minūšu laikā pēc nozieguma veikšanas. Jāpiemin, ka nolaupītais mobilais telefons tika atgūts. 1993. gadā dzimušais vīrietis jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par dažādām zādzībām no veikaliem un dzīvokļiem.

Saistībā ar izdarīto noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pašlaik vīrietim piemērotais drošības līdzeklis ir apcietinājums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl