Komentāri
Laupīšana Vecmīlgrāvī: vīrietis iesit pa seju 10 gadus vecam zēnam un atņem viņam telefonu
Foto: Pixabay.com

Likumsargiem nekavējoties izdevies aizturēt ļaundari, kurš Vecmīlgrāvī uz ielas aplaupījis kādu puisēnu, atņemot viņam mobilo telefonu, informē Valsts policija.

5. aprīlī Vecmīlgrāvī uz ielas tika aplaupīts 10 gadus vecs zēns. Laupīšana notika ap pulksten 19.00, kad pastaigas laikā kādam zēnam pietuvojās ļaundaris. Laupītājs iesita zēnam pa seju un izrāva no rokām mobilo telefonu. Jāpiebilst, ka šajā vakara stundā konkrētā iela bija tukša – bez aculieciniekiem. Pēc nozieguma laupītājs metās bēgt, bet mazais zēns turpināja ceļu mājup.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par notikušo cietušais paziņoja savam tēvam, kurš nekavējoties sazinājās ar Rīgas Ziemeļu iecirkņa policiju. Zēns policijas darbiniekiem sniedza vīrieša ārienes aprakstu, kas palīdzēja policistiem ”uz kastām pēdām” viņu atrast un aizturēt.

Laupītājs tika atrasts aptuveni 20 minūšu laikā pēc nozieguma veikšanas. Jāpiemin, ka nolaupītais mobilais telefons tika atgūts. 1993. gadā dzimušais vīrietis jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par dažādām zādzībām no veikaliem un dzīvokļiem.

Saistībā ar izdarīto noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pašlaik vīrietim piemērotais drošības līdzeklis ir apcietinājums.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl