Ļaundari Aizkrauklē uzlauž pensionāra garāžu un nodedzina viņa automašīnu

Pievienot komentāru
Ļaundari Aizkrauklē uzlauž pensionāra garāžu un nodedzina viņa automašīnu
DEGPUNKTĀ

Kāds Aizkrauklē dzīvojošs pensionārs nedēļas nogalē piedzīvoja pavisam negaidītu ļaundaru uzbrukumu. Noziedznieki, nevienam nemanot, uzlauza viņa garāžu un aizdedzināja “Audi” markas automašīnu.

Apkārtējie zina teikt, ka spēkrata īpašnieks ir mierīgs cilvēks, kas konfliktos neiesaistās, un tieši tāpēc nodarījums ir tik pārsteidzošs.

Nākamajā rītā citi garāžu īpašnieki redzēja ugunsgrēka sekas un centās situāciju analizēt. Mašīna aizdedzināta, bākā iebāžot metāla stieni, kas bijis aptīts ar lupatām. Auto novietnes durvis, pēc visa spriežot, esot uzlauztas meistarīgi.

Ļaundari arī parūpējās, lai ugunsgrēkam būtu kur izplesties, proti, visas citas nelielajā telpā saliktās mantas tika samestas blakus automašīnai, lai liesmām būtu kur turpināt ceļu.

Nozieguma motivācija ir neskaidra. Citiem zināms, ka sadegušās automašīnas īpašnieks pavisam nesen strīdējies ar kādu vīrieti, kurš vēlējās viņu apkrāpt.

Par notikušo policijā uzsākta izmeklēšana. Ja kādam ir zināma informācija, kas policistiem palīdzētu šķetināt noziegumu, to var sniegt, zvanot pa tālruni 110.