Lai izklīdinātu masveida kautiņu Vecrīgā, nākas iesaistīt visas tuvumā esošās policijas vienības!

8 komentāri
Lai izklīdinātu masveida kautiņu Vecrīgā, nākas iesaistīt visas tuvumā esošās policijas vienības!

Pagājušajās brīvdienās Vecpilsētā tik tiešām gājis karsti –  lai izklīdinātu kādu masveida kautiņu Grēcinieku un Mārstaļu ielas krustojumā, likumsargiem nācies pat iesaistīt visas tobrīd tuvumā esošās policijas vienības.

Viss esot noticis šādi – dažas minūtes pirms trijiem naktī ļaužu pārpilnajās Vecrīgas ielās izcēlies vēl nebijis masveida kautiņš. Brīdī, kad ziņa par notiekošo sasniegusi kārtības sargus, pa Vecpilsētas bruģi jau vārtījušies vairāki tūristi, atpūtnieki un tuvējo kafejnīcu apsargi, kas, domājams, centušies pārtraukt dūru vicināšanu.

Lai arī drīz vien notikuma vietā ieradušies likumsargi, pat policistu klātbūtnē pūlis nespēj nomierināties, un policistiem nākas likt lietā spēku un stekus.

Izkliedējot pūli atklājies, ka skaļākie un bravūrīgākie dūru vicinātāji ir vairāki ārvalstnieki, kuri drīz vien tiek saslēgti roku dzelžos.

Neatliekamās medicīniskās palīdzība dienestā atklāj, ka, notikuma vietā apskatot cietušos, secināts, ka diviem no viņiem tālāk jādodas uz slimnīcu, taču vienlaikus piebilst, ka cietušajiem vīriešiem nav konstatēti dzīvībai bīstami ievainojumi. Savukārt aizturētie huligāni no policijas iecirkņa atbrīvoti tikai pēc naudas soda apmaksas. Šajā reizē policisti lēmuši, ka katram no tūristiem par pārkāpumu pienākas 400 eiro liela soda nauda.

Pēc neoficiālas informācijas mums kļuvis zināms, ka kautiņš, brīdi pirms par to uzzinājuši policisti, patiesībā sācies vienā no blakus esošajām atpūtas vietām, kuras apsardzes darbinieki centušies no telpām padzīt sešus, krietni pār mēru apreibušus tūristus no Lielbritānijas, kuri bārā bija sarīkojuši nekārtības. Diemžēl, nonākot uz ielas, situācija tikai saasinājusies un beigusies ar pēdējā laika lielāko masveida kautiņu.

TOP komentāri

 • Artūrs Laizāns
  +11 +10 -1

  Artūrs Laizāns

  Vai arī otrādāk, ka cilvēki tik māk komentēt sociālajos, nezinot kāda bija situācija uz vietas un nomelnot policistus, kuri dara savu darbu attiecīgajā situācijā ! ;)
 • Alia Anjum
  +6 +6 0

  Alia Anjum

  Varēs britiši stāstīt savējiem, cik viņiem amazing weekend bijis.
 • Monta Goršanova
  +4 +4 0

  Monta Goršanova

  Un tikai ekrāna laižas var tupi no.... policistus, kas dara savu darbu. Gribētos redzēt ko pati iesāktu šādā situācijā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl