Kuldīgā uz ielas atrastais vīrietis no gūtajiem savainojumiem miris; policija uzsāk izmeklēšanu

2 komentāri
Kuldīgā uz ielas atrastais vīrietis no gūtajiem savainojumiem miris; policija uzsāk izmeklēšanu

Nedēļas sākumā jau vēstījām par kādu nepatīkamu notikumu Kuldīgā. 34 gadus vecs vīrietis Sūru un Ķelšu ielas krustojumā ap plkst. 11.00 no rīta tika atrasts smagi savainots un nogādāts pilsētas slimnīcā. Šodien noskaidrojām, ka vīrietis no gūtajām traumām diemžēl ir miris.

Aijas ģimene diemžēl saņēmusi skumju ziņu. Rinalda veselības stāvoklis pēc mistiskajiem svētdienas rīta notikumiem bija tik smags, ka vīrietis no gūtajām traumām Kuldīgas slimnīcā nomira. Ģimenes prioritāte, protams, bija Rinalda veselība, tomēr viņus nepamet doma, ka visa notikušā hronoloģiskā secība nav tāda, kādai tai vajadzētu būt. Neskatoties uz to, vai vīrietis paklupa pats vai kāds viņu piekāva, mediķu pienākums bija paziņot policijai par notikušo.

”Par šo notikumu no Kuldīgas slimnīcas mēs nekādu skaidrojumu un informāciju nesaņēmām pēc šīs persona ievietošanas slimnīcā. Informāciju saņēmām no cietušā tuviniekiem. Uz doto brīdi par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Notiek pirmstiesas izmeklēšana, apzināti liecinieki, kuri varētu sniegt kaut kādu informāciju saistībā ar notikušo. Pirmstiesas izmeklēšanas darbs turpinās,” saka Kuldīgas kriminālpolicijas priekšnieks Kārlis Prūsis.

Aija iesniegumu policijai uzrakstīja 1. jūnijā, četras dienas pēc vīrieša nonākšanas slimnīcā. Kuldīgas slimnīcas vadība atsakās sniegt komentārus par savu rīcību, aizbildinoties ar pacientu tiesību likumu.

“Katrā ziņā tā ir nepatīkama situācija, jo policijai ir svarīgs šis laiks, kad tiek paziņots mums, lai mēs varam ātri reaģēt un veikt savas procesuālās darbības kriminālprocesā. Laicīgi veikt izmeklēšanu, lai tā būtu kvalitatīva un efektīva,” norāda Kuldīgas kriminālpolicijas priekšnieks.

“Kā slimnīcas personāls saka, viņiem varbūt šeit ir notikusi kļūda, tādēļ nav paziņojuši. Tieši savas noslogotības dēļ. Pārrunājot šo konkrēto situāciju ar slimnīcas personālu un vadību, mēs nonācām viennozīmīgi pie slēdziena, ka labāk paziņojam divreiz nekā vispār nepaziņojam,” turpina Prūsis.

Pirms ekspertīzes slēdziena policijas darbinieki nevar pateikt, vai vīrietim miesas bojājumi radušies kritiena rezultātā, versija, kuru pieļauj arī Rinalda ģimene, vai pastrādāts noziegumus. Vēl joprojām tiek meklēti aculiecinieki. Ja jums ir kaut kas zināms par notikušo, lūdzam sazināties ar Kuldīgas policijas darbiniekiem, zvanot pa tālruni 63374400.

TOP komentāri

 • sakne
  +1 +1 0

  sakne

  Slimnīca neuzskata par vajadzīgu paziņot policijai,ka uz ielas atrasts cilvēks ar smagām traumām,aizbildināšanās-aizņemtība.Nu nedrūzmējas ātrajos tur cilvēki pie durvīm un aizbrauciet,ikdienā neviens tur neskrien pa kaklu pa galvu,lai kāds no darbiniekiem nevarētu pacelt telefonu un ziņot policijai. Līdzjūtība tuviniekiem.
 • Irina Kleina
  +1 +1 0

  Irina Kleina

  Lidzjutiba gimenei, protams ka masai tagad ir viss grutak bet ja butu pacelusi klausuli varbut nebutu tagad tik gruti, protams tas izskatas pec motivacijas slepkaviba, sasitot cilveku un to atstajot liktena vara nav labs darbs man pasai ir dels zinu kas tas ira, tadel milie pirms gribat kauties apdomajiet sekas, cilveks ir miris bet uz jusu sirdsapzinas ir sis krusts uz muzu kartigi visu apdomajiet katrs atseviski!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl