Kuldīgā meklē aculieciniekus, kuri redzējuši uzbrukumu attēlā redzamajam vīrietim

9 komentāri
Kuldīgā meklē aculieciniekus, kuri redzējuši uzbrukumu attēlā redzamajam vīrietim
Foto: Ekrānuzņēmums

Kādas kuldīdznieces brāli smagā stāvoklī pirms nedēļas atrada uz ielas. Iespējams, vīrietis tika piekauts. Šobrīd mājinieki cer, ka vīrietis atveseļosies, un vēlas atrast tos cilvēkus, kuri ir atbildīgi par nodarīto.

Kad 28. maija pēcpusdienā Aija pamanīja neatbildētu zvanu no brāļa telefona numura, viņa nolēma neatzvanīt. Sieviete zināja, ka viņš brīvdienas pavada grādīgo dziru iespaidā un nevēlējās sabojāt sev dienu.

Pēc neilga mirkļa zvanītājs Aiju tomēr sadabūja rokā, un diemžēl tas nebija viņas brālis Rinalds, bet kāds paziņa, kurš sievieti informēja par nelaimi. Rinalds Kuldīgā, Sūru un Ķelšu ielas krustojumā, ap plkst. 11.00 no rīta tika atrasts smagi savainots un nogādāts pilsētas slimnīcā. Vīrietim lauzts galvaskauss.

Rinaldam ir 34 gadi, un Aija atzīst, ka pēdējās nedēļās brālis atsācis vecos niķus – lietoja alkoholu, par spīti kādreizējai rehabilitācijai, jaunajam darbam un dzīvesvietai. Ģimene pieļauj domu, ka Rinalds reibumā pakritis pats, tomēr vietējo stāstītais liek par to šaubīties. Kāda sieviete dzirdējusi bariņu jauniešu pārspriežam savu “varoņdarbu” – Rinalda piekaušanu.

Ar brūcēm uz sejas Rinalds redzēts jau sestdien. Iespējams, jau tad vīrietim radās kāds konflikts. Svētdienas rītā ap plkst. 9.00 viņš palūdzis draugam telefona lādētāju, naudu cigaretēm un devās savās gaitās.

Ikviens, kurš svētdien, 28. maijā, Kuldīgā, Sūru un Ķelšu ielas krustojumā, rīta pusē redzējis ko aizdomīgu vai zina kādu informāciju, kas var noderēt izmeklēšanai, ir aicināts ziņot Kuldīgas policijai, zvanot pa tālr.: 63374400.

TOP komentāri

 • Līga Kalāce
  +9 +8 -1

  Līga Kalāce

  Atnemt dzivibu cilvekam nav tiesibu nevienam, lai kads vins ari butu vai nebutu. Kapec ta nosodit kadu, tikai tapec, ka vins iedzer.
 • Raivis Jansons
  +9 +6 -3

  Raivis Jansons

  Grauztu pilseta? Pats laikam esi izliidis no dziliem laukiem tapec nesajedz ko runaa. Sezj savaa ciema un triec lielaas bumbas ar veciem.
 • Panna
  +6 +4 -2

  Panna

  Izskatās, ka kāds Kuldīgā pēdējoreiz ir bijis pagājušā gadsimta 80-tajos gados...
  Ar to nav jālepojas publiski...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl