Kratīšanas laikā Rēzeknē izņem narkotiskās vielas

Pievienot komentāru
Kratīšanas laikā Rēzeknē izņem narkotiskās vielas
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (KRISTAPS KUHAĻSKIS/F64)

Pagājušās nedēļas beigās Valsts policija (VP) iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, veica kratīšanu personas dzīvesvietā Rēzeknē, kuras laikā tika izņemtas narkotiskās vielas, informēja VP.

2020. gada 20. novembrī VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas, sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta “Sigma” speciālistiem, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, veica kratīšanu kāda 1968. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā un saimniecības ēkās.

Kratīšanas laikā tika konstatēts, ka vīrietis uzglabā aptuveni 165 gramus amfetamīna, piecus gramus izžāvētas marihuānas un 40 tabletes “Ecstasy”. Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Aizdomās turamā persona, kurš pēc policijas rīcībā esošās informācijas narkotiskās vielas uzglabāja ar mērķi tās realizēt. Jāmin, ka vīrietis jau iepriekš tika sodīts par analoģiskiem pārkāpumiem. Iespējamā vainīgā persona aizturēta.

Personai draud kriminālatbildība par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.