Kopīgas iedzeršanas laikā vīrietis vairākas reizes ar skrūvgriezi sadur savu paziņu

0 Komentāru
Kopīgas iedzeršanas laikā vīrietis vairākas reizes ar skrūvgriezi sadur savu paziņu
Foto: Lita Krone, LETA

Pirmdien, 13. augusta vakarā Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī tika saņemta informācija par medicīnas iestādē nogādātu vīrieti ar durtām brūcēm krūšu kurvja rajonā.

Kā informē Valsts policija, todien vairāku personu kompānija satikās un nolēma kopīgi atpūsties, lietojot alkoholiskos dzērienus. Starp diviem kompānijā esošiem vīriešiem izcēlās strīds, kas drīz vien pārauga fiziskā sadursmē. Tā vietā, lai nomierinātos, viens no konfliktā iesaistītajiem vīriešiem izvilka skrūvgriezi un vairākas reizes iedūra savam paziņam krūšu kurvja rajonā, pēc kā aizskrēja projām.

Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas cietušo vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē.

Likumsargi uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un naktī no uz 14. augustu aizturēja 1963. gadā dzimušo vīrieti. Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Savukārt cietušais pēc notikušā turpina atlabt medicīnas iestādē.

0 Komentāru