1 komentārs
Konflikts klasesbiedru starpā! Meitene nogāž gar zemi un saskrāpē klasesbiedram seju
FOTO: LETA

Vakar, 22. novembrī, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieks, nodrošinot sabiedrisko kārtību pie izglītības iestādes, saņēma informāciju no skolas medmāsas par kādu nesen notikušu konfliktu starp vairākiem skolniekiem.

Sieviete norādīja uz zēnu, kuram bija saskrāpēta seja. No skolnieka nesen gūtajām brūcēm pilēja asins. Medmāsa paskaidroja, ka brūces tūliņ apkops un ka nav nepieciešams izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc brūču apkopšanas zēns pastāstīja, ka viņu saskrāpējusi klasesbiedrene, kura pie matemātikas kabineta pozējusi, viņš ar draugu no kabatas izņēmis telefonus un nofotografējis meiteni. Klasesbiedrenei tas neesot paticis un viņa gājusi zēniem atņemt mobilās ierīces.

Zēns savu telefonu atdevis klasesbiedram, kuram izdevies aizbēgt, savukārt viņu meitene nogāzusi zemē un sākusi skrāpēt seju.

Par notikušo informēta cietušā māte, kura pēc neilga laika ieradās skolā. Sieviete izteica vēlmi rakstīt iesniegumu par meitenes darbībām, lai ar viņu sāktu strādāt psihologs. Pašas vaininieces māti neizdevās sazvanīt.

No konfliktā iesaistītajiem bērniem pieņemti rakstveida paskaidrojumi. Darbu ar bērniem pārņēma sociālais pedagogs.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Ja šādos gadijumos biezak iesaistīsies policija, varbūt beidzot sapratīs,ka bez tiesībām(visatļautības) pastāv uzvedības normas un pienākumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl