“Ko es tādu izdarīju?” – vīrietis gaišā dienas laikā Rīgā mēģina nozagt dzeltenas sporta kedas

2 komentāri
“Ko es tādu izdarīju?” – vīrietis gaišā dienas laikā Rīgā mēģina nozagt dzeltenas sporta kedas
Foto: Ekrānuzņēmums

Kārtības sargi notvēruši kādu ļaundari, kurš gaišā dienas laikā bija nolēmis apzagt vienu no veikaliņiem pašā pilsētas centrā. Izrādās, ka garnadzis bija iekārojis dzeltenus apavus.

Policisti saņēma informāciju, ka Vaļņu ielā no apģērbu veikala notikusi zādzība un ir liecinieks, kurš seko šim cilvēkam. Saņemot informāciju no kolēģiem, policisti Raiņa bulvārī, pretī Latvijas Universitātes ēkai, arī panāca garnadzi. Sākotnēji viņš noliedza zādzību, bet, kad uzzināja, ka tai ir arī liecinieks, atzinās, ka par koši dzeltenajiem sporta apaviem nav samaksājis.

Kad ļaundaris pārmeklēts un iesēdināts policijas busiņā, atklājies, ka viņam šodien nav izdevies iecerētais, jo viņa vizīti veikalā piefiksējis kāds kriminālpolicists, kurš tobrīd atradies ārpus darba laika. Pēc redzētā kārtības sargs nav viss centies pats aizturēt noziedznieku, bet gan ziņojis kolēģiem un sekojis garnadzim līdz pat brīdim, kad viņš veiksmīgi aizturēts.

Rezultātā gan kungam tāpat nācies nonākt Valsts policijas darbinieku rokās, jo vīri aizturēto nogādājuši ekspertīžu centrā, lai noteiktu, vai pirms veikala apzagšanas kungs nav lietojis kādas apreibinošas vielas, bet pēcāk nodevuši viņu kolēģiem Matīsa ielas iecirknī, kur par šo zādzību uzsākta lieta.

2 komentāri