Ķīšezera apkaimē garnadži nozog mantas 1200 eiro vērtībā

3 komentāri

Netālu no Ķīšezera nedēļas nogalē notikusi zādzība. Vienā no dārza būdām stāvēja vērtīga piepūšamā laiva, ko garnadži aiznesa tumsas aizsegā, aiz sevis atstājot vien ielaušanās pēdas. Apzagtajai ģimenei ir cerība, ka savu īpašumu izdosies atgūt, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Pirms pāris dienām Dmitrijs iegriezās savā dārza būdiņā Bukultos, netālu no Ķīšezera. Vīrietis tur turēja pāris vērtīgas mantas, bet neticēja, ka kādam par to radīsies interese.

Diemžēl vīrietis saskārās ar nepatīkamu pārsteigumu.

”Slēdzu vaļā durvis un atskārtu, ka durvis jau ir atvērtas. Gan pirmās, gan otrās durvis. Mājiņā stāvēja piepūšamā laiva ”Gladiators” saliktā veidā. Laivas garums ir trīs metri un septiņdesmit centimetru, bija arī motors, kam ir pieci zirgspēki. Laivu un motoru nozaga,” stāsta Dmitrijs.

Aiznesto mantu vērtība ir 1200 eiro. Laivai ir arī sentimentāla nozīme, saka Dmitrijs. Vecāki un deviņus gadus vecais bērns ar invaliditāti regulāri kopā izbrauca Ķīšezerā un jauki pavadīja laiku. Ielaušanās pēdas ir acīmredzamas, un varbūt garnadži guvuma atrašanās vietu piefiksēja jau iepriekš.

”Iespējams, tika izmantots skrūvgriezis vai kāds speciāli atlaušanai piemērots instruments. Ielas puses logu arī centās atlauzt. Ir divi varianti: vai nu tie bija vietējie bandīti, vai iebraucēji. Cerēsim, ka policija atradīs. Cerība mirst pēdējā,” cerību pilns ir Dmitrijs.

Ja kādam no jums ir pieejama informācija, kas palīdzētu atrast nozagto laivu vai varbūt identificēt atbildīgos garnadžus, sazinieties ar policiju pa tālruņa numuru 110.

3 komentāri