Ķengaragā uzdarbojas nezināmi ļaundari, kuri aizdedzina pastkastītes

Pievienot komentāru
Ķengaragā uzdarbojas nezināmi ļaundari, kuri aizdedzina pastkastītes

Naktī Maskavas ielā viens vai vairāki huligāni ielauzās daudzdzīvokļu ēkā un tās pirmajā stāvā pielaida uguni iedzīvotāju pastkastītēm. Piedūmojums kāpņu telpā joprojām ir jūtams, un apkārtējie spriež, ka, lai izsargātos no huligānu uzbrukumiem, ir laiks uzstādīt jaunas un drošākas ārdurvis.

Pavisam nelāgu joku izspēlēja vēl nenoskaidroti ļaundari Ķengaraga rajonā. Vismaz divi vīrieši nakts aizsegā ielauzās Maskavas 307. nama kāpņu telpā un iemeta kaut ko degošu Janīnas kundzes pastkastītē. Piedūmojums strauji izplatījās un sasniedza arī augšējos stāvus.

Sabojātās pastkastītes īpašniece nezina, kā skaidrot nejauko žestu. Vai tas patiešām tika izdarīts, lai sāpinātu sirmo kundzi, vai arī konkrētā pastkastīte izvēlēta citu iemeslu dēļ, visticamāk, to zina tikai paši dedzinātāji.

Kā liesmas izdzisa un kas atbildīgs par to likvidāciju, pagaidām nav noskaidrots. Ugunsdzēsēji uz notikuma vietu nemaz netika izsaukti, kas nozīmē, ka par ūdens spaini vai ugunsdzēšamo aparātu parūpējies kāds no kaimiņiem.

Pēc nelāgās pieredzes Janīnas kundzes bažas par šā nama drošību tikai palielinājušās. Jau gadiem ēkas iedzīvotāji spriež par labākas drošības sistēmas ieviešanu, un ļaunprātīgās dedzināšanas gadījums pielicis punktu spekulācijām par to, vai ir vērts ieguldīt līdzekļus jaunām durvīm.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā