Ķengaragā aizturēts vīrietis, pie kura atradās nereģistrēti šaujamieroči un to sastāvdaļas

Pievienot komentāru
Ķengaragā aizturēts vīrietis, pie kura atradās nereģistrēti šaujamieroči un to sastāvdaļas
Vladislavs Proškins / f64

Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policija ieguva informāciju par kādu vīrieti, pie kura, iespējams, atrodas ieroči un to sastāvdaļas bez attiecīgas atļaujas.

Lai pārbaudītu iegūto informāciju, 2. augustā likumsargi ieradās aizdomās turētās personas īpašumos, kur veica sankcionēto kratīšanu. Šā procesa ietvaros kopumā tika veiktas trīs sankcionētās kratīšanas – mājoklī, garāžā un automašīnā.

Šajās pārbaudēs tika atklāts, ka pie šīs personas tik tiešām atrodas nelegālie ieroči un dažādas to sastāvdaļas. Pēc fakta konstatācijas vīrietis nekavējoties tika aizturēts.

Kopumā izņemtas 11 dažādu kalibru patronas, seši gabali metāla šaujamieroču sastāvdaļas, divi šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti, divstobru medību bisei līdzīgs priekšmets un trīsstobru medību bisei līdzīgs priekšmets (skatīt attēlu).

1977. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par ieroču nelikumīgu glabāšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

Lasi vēl