Komentāri
Ķengaragā aizturēts iespējamais jauniešu aplaupītājs; policija aicina atsaukties cietušos
Foto: Valsts policija

30.septembrī ap plkst. 20.00 diviem jauniešiem uz ielas pienāca klāt vīrietis, kurš sāka izteikt draudus un pieprasīt naudu. Ļaundaris, pielietojot fizisko spēku, pārmeklēja abu nepilngadīgo jauniešu kabatas un atrada tajās mobilos telefonus, kurus arī atņēma.

Par notikušo cietušie ziņoja Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirknī. Veicot operatīvos meklēšanas darbus, 12.oktobrī, aizdomās turētais tika atrasts un aizturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienu no nolaupītajiem telefoniem, ko aizturētais vēl nebija paspējis realizēt, likumsargiem izdevās atgūt. Jāpiemin, ka kopējā nolaupīto mobilo telefonu vērtība ir ap 400 eiro.

Aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziegumiem, un vairākus gadus atradies ieslodzījumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Iespējams, ka attēlā redzamais vīrietis pēdējā laikā ir veicis arī citus noziegumus, tādēļ aicinām atsaukties cietušos, zvanot pa tālruņa numuru 67086800, 67086822, 67086852, 110 vai vēršoties Rīgas Ķengaraga iecirknī Aviācijas ielā 15.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl