“Kas tur tāds?! Parasta tēja…” – jaunieši brauc ar “BMW” bez “tiesībām” un mēģina pārliecināt policistus, ka ved tēju

6 komentāri

Bariņš pusaudžu un divi “BMW” – piekritīsies, ka tas skan pēc diezgan labas receptes nepatikšanām. Pavisam nejauša policistu un pusaudžu bariņa tikšanās atklājusi diezgan daudz tādu faktu, kurus tīņi labprātāk būtu noklusējuši.

Austot rīta gaismai, galvaspilsētas kārtības sargi, kuri kopā ar stažieriem patrulējuši Grīziņkalnā, nejauši sastapušies ar diviem ļoti steidzīgiem “BMW” autovadītājiem.

Ekrānuzņēmumi

Apturot steidzīgos šoferus, pirmais atklājums bija viņu vecums – neviens vēl nebija sasniedzis 18 gadu atzīmi. Protams, pēc šāda atklājuma abi 17 gadus vecie autovadītāji aicināti nedaudz uzkavēties, jo, pēc inspektoru domām, ar viņiem noteikti gribētu aprunāties uz notikuma vietu izsauktie Valsts policijas satiksmes uzraugi.

Tomēr tas nebija vienīgais atklājums policistiem tajā vakarā – pie jauniešiem atrod arī kādu aizdomīgu sainīti, par kuru pats tā turētājs policistus cenšas pārliecināt, ka tā ir tēja.

Tā kā policistiem bija pamatotas aizdomas, ka treniņtērpā ģērbtais jauneklis tomēr melo, arī viņam nācās uzkavēties notikuma vietā krietni ilgāk nekā sākumā plānots.

 

6 komentāri