6 komentāri

Bariņš pusaudžu un divi “BMW” – piekritīsies, ka tas skan pēc diezgan labas receptes nepatikšanām. Pavisam nejauša policistu un pusaudžu bariņa tikšanās atklājusi diezgan daudz tādu faktu, kurus tīņi labprātāk būtu noklusējuši.

Austot rīta gaismai, galvaspilsētas kārtības sargi, kuri kopā ar stažieriem patrulējuši Grīziņkalnā, nejauši sastapušies ar diviem ļoti steidzīgiem “BMW” autovadītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Apturot steidzīgos šoferus, pirmais atklājums bija viņu vecums – neviens vēl nebija sasniedzis 18 gadu atzīmi. Protams, pēc šāda atklājuma abi 17 gadus vecie autovadītāji aicināti nedaudz uzkavēties, jo, pēc inspektoru domām, ar viņiem noteikti gribētu aprunāties uz notikuma vietu izsauktie Valsts policijas satiksmes uzraugi.

Tomēr tas nebija vienīgais atklājums policistiem tajā vakarā – pie jauniešiem atrod arī kādu aizdomīgu sainīti, par kuru pats tā turētājs policistus cenšas pārliecināt, ka tā ir tēja.

Tā kā policistiem bija pamatotas aizdomas, ka treniņtērpā ģērbtais jauneklis tomēr melo, arī viņam nācās uzkavēties notikuma vietā krietni ilgāk nekā sākumā plānots.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl