“Kārtīga afēriste!” Vīrietis uzaicina pie sevis ciemos sludinājumā iepazītu sievieti un tiek apzagts

26 komentāri

Iepazīšanās ar sludinājumu palīdzību kādam vīrietim Vidzemē beigusies ļoti nepatīkami. Romantiskās attiecības izgaisušas līdz ar mantām vairāku tūkstošu eiro vērtībā, ko piesavinājusies jaunā draudzene.

Kādu dienu Andris no Kocēniem sēdēja pie ieslēgta televizora un klausījās savu iemīļoto “Latvijas šlāgerkanālu”, līdz ieraudzīja intriģējošu tekstu sludinājumu sadaļā. Sieviete vārdā Evita norādīja savu telefona numuru un izteica vēlmi iepazīties ar brīvu vīrieti. Ieinteresēts Andris dāmai piezvanīja.

Nepagāja ilgs brīdis, līdz vīrietis aicināja Evitu pie sevis paciemoties.

“Skatos, nāk dāma ar diviem maisiņiem pie rokas, bērns pie sāniem. Sasveicinājāmies un nācām iekšā. Apsēdāmies, iedzērām kafiju, man bija ledusskapī šampanieša pudele, attaisījām, iedzērām “šampi”,” stāsta Andris.

Kad šampanietis beidzās, pieaugušie ķērās pie alus pudelēm. Septiņus gadus vecā meitenīte tikmēr spēlējās ar Andra kaķi Šaneli un rotaļlietām. Ciemošanās turpinājās vēl trīs dienas, un Andris atzīst, ka sieviete viņam patiešām iepatikusies, līdz brīdim, kad viss nogāja gaužām greizi. Brīdi pirms aizbraukšanas Evita sāka uzvesties dīvaini.

“Trešajā dienā pārvērtās galīgi,citādāka palika. Pie manis vairs klāt nenāca, pirmajā vakarā pa klēpi vien dzīvojās, “murrāja”. Mīlīga bija, gāja prom tāda aizdomīga. Domāju, – jāpaskatās, man jakas kabatā bija nauda. Naudas nav,” stāsta Andris.

Vīrietis uzgāja augšā pārbaudīt arī meitas dzīvokli, kur skapīšos stāvēja vērtīgas rotaslietas. Visas mantas teju 5000 eiro vērtībā bija izgaisušas. Vīrietis sazinājās ar policiju, kas uzsāka meklēšanu.

Policijai izdevies sievieti atrast.

Izrādās, Evita ir rūdīta zagle. Jau gadiem ilgi sieviete maldina pretējā dzimuma pārstāvjus, viņus pavedinot un pēc tam izkrāpjot naudu. Andris nepatīkamo incidentu ļoti pārdzīvo un aicina citus cilvēkus neuzķerties uz šādām lamatām.

Policija par notikušo uzsākusi izmeklēšanu, kurā lems, kādu sodu krāpniecei piemērot.