“Kāpēc viņš tā darīja? Esmu jauks čalis!” Melnā treniņtērpā ģērbts jauneklis “aptīra” iereibušu tūristu

1 komentārs
“Kāpēc viņš tā darīja? Esmu jauks čalis!” Melnā treniņtērpā ģērbts jauneklis “aptīra” iereibušu tūristu
DEGPUNKTĀ

Kādam britu tūristam atpūta Vecpilsētā beigusies ar ļoti nepatīkamu incidentu – vīrietis kļuvis par laupītāja upuri.

Naktī uz pirmdienu, 20. janvāri, viena no Vecpilsētā izvietotajam policijas videonovērošanas kamerām piefiksējusi kādu nejaušu tikšanos – brīdī, kad kameras “acs” pievērsusies notiekošajam, melnā treniņtērpā ģērbts jauneklis jau grozījies ap kādu acīmredzami pār mēru iereibušu vīru.

Pēc brīža abi vīrieši aizgāja aiz kameras redzamības zonas, bet, kamēr bija redzams, ka aiz stūra norisinās kautiņš. Pēc mirkļa vīrietis, kurš bija ģērbiem melnā treniņtērpā, aizskrēja no notikuma vietas.

Ziņa par notikušo nodota tuvākajai policistu ekipāžai. Kamēr iespējamais garnadzis vēl grozījies turpat netālu, notikuma vietā ieradusies viena no Rīgas pašvaldības policijas patruļām. Jāteic, ka vīri paspējuši pēdējā brīdī – mirklī, kad aizdomīgais vīrietis jau grasījies doties prom ar taksometru.

Turpat netālu inspektori pamanījuši arī cietušo vīrieti. Viņš attapies un steidzies policijas automašīnas virzienā. Vīrietis policistus informēja, ka notikusi laupīšana un viņam nozagts tālrunis. Pārmeklējot iespējamo noziedznieku, pie viņa atrasts mobilais tālrunis.

Abi šajā notikumā iesaistītie vīrieši nogādāti Valsts policijas centra iecirknī.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!