16 komentāri

Kāda krietni apreibusi jaunā māmiņa ne tikai pametusi novārtā savu mazuli, bet arī uzrīkojusi pamatīgu jandāliņu un sakodusi vienu no atbraukušajiem policistiem.

Aizvadītās nedēļas nogalē vienā no Mores ielas iekšpagalmiem vairākas jauniešu kompānijas baudījušas pavasarīgo dienu. Jau visu rītu ļaudis šeit pilnu krūti svinējuši dzīvi un cilājuši grādīgo pudeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau tuvojoties notikuma vietai, kārtības sargi pamanījuši kādu jaunu sievieti, kura, ieraugot policistu auto, pasitusi padusē zīdaini un laidusies lapās, tomēr drīz vien panākta. Pēc brīža arī ieradusies bērna māte, kura mazuli cieši sažņaugusi pie sevis un bērns sācis raudāt.

Foto

Kamēr policijas darbiniece centusies mazuli nogādāt drošībā, situācija turpinājusi saasināties. Šos notikumus fiksējis arī kāds aculiecinieks, kurš, ar telefonu filmējot aizturēšanu, neslēpj savu neapmierinātību par kārtības sargu iesaistīšanos.

Jaunā sieviete, apkārtējo uzmundrināta, cīniņa laikā paspējusi ne tikai atraut policista vesti, bet vienam no kārtības sargiem pat iekodusies rokā. Protams, pēc šāda pavērsiena sieviete aizturēta un iesēdināta aiz restēm.

Mirkli vēlāk notikuma vietā ieradusies arī manāmi satraukta zīdaiņa vecvecmāmiņa, kura vēlējusies gadu vecu meitenīti paņemt pie sevis.

Diemžēl, arī apsekojot aizturētās māmiņas netālo dzīvesvietu, kurā sastapti vēl vairāki radinieki, atklājies, ka neviens no pieaugušajiem dienas vidū nav tādā stāvoklī, lai spētu parūpēties par zīdaini. Tādēļ sieviete nogādāta Valsts policijas iecirknī, kur pret viņu ierosināts kriminālprocess par uzbrukumu valsts varas pārstāvim, savukārt mazulis nonācis krīzes centrā. Starp citu, aptuveni piecas stundas pēc notikumiem Mores ielas pagalmā, kad sieviete piekritusi veikt alkohola pārbaudi, viņas izelpā konstatēta vairāk nekā pusotra promile alkohola.

Notikuma vietā sastaptie apkārtnes iedzīvotāji, kuri rīta pusē šeit pulcējas, lai iedzertu kādu aliņu, gan domā, ka policisti pāršāvuši pār strīpu. Policistu aizturētā sieviete esot pilnīgi normāls cilvēks un par meitiņu rūpējoties. Kuram gan negadoties iedzert.

“Viņa bija iedzērusi, bet nebija piedzērusies. Varēja normāli nostāvēt kājās. No veikala līdz mājām, viņa dzīvo šajā mājā, viņai bija pāris metri. Viņa varēja aiziet mājas. Acīmredzot kāds piezvanīja, ieraudzīja, ka ir iedzērusi meitene. Atņēma viņai bērnu. Policisti te bēga ar to bērnu. Man šķiet, ka tā nedara,” teic vietējais iedzīvotājs.

“Varbūt arī tā meitene neuzvedās kā pieklājas, bet nevar būt, ka policistiem tā jāuzvedas. Vajadzēja to situāciju kā mierīgāk atrisināt. Bet viņi to padarīja tikai ļaunāku. Viņi to saasināja, bet varēja kā citādāk atrisināt, smukāk. Var jau būt, ka arī viņiem kā cilvēkiem ir savas robežas, nervi un tā tālāk. Bet, skatoties video, es domāju, ka vajadzēja visu mierīgāk,” norāda vietējais iedzīvotājs.

Likumsargi skaidro, ka ikvienā strīdīgā situācijā tiek izvērtēta kārtības sargu rīcība un uzvedība notikuma vietā, taču šobrīd nekas neliekot domāt par to, ka šajā izsaukumā policisti būtu rīkojušies nepareizi vai pārsnieguši savas pilnvaras.

Video

TOP komentāri

 • Mamma
  +8 +6 -2

  Mamma

  Policisti dara savu darbu,bet pagrimušie ļautiņi saceļ traci tikai tādēļ,ka atņem viņiem nevis bērnu,bet gan iespējams vienīgo ienākumu avotu...Ja nu nebūtu atņēmuši,bet tik mutiski brīdinājuši,bet pēc tam notiktu kas ļaunāks,tad atkal policija,bāriņtiesa un vēl nez kas tik būtu vainīgi,jo nebūtu pildījuši savu darbu! Tas vien,ka mātei atņemtais bērns nekliedz pēc mammas,kad viņu sveša tante nes prom,liek domāt,ka ne jau gādīgai un jaukai,mīlošai mātei bērns tika atņemts.Kā vēl pašai nav kauna jautāt - uz kāda pamata?No kurienes izlīdusi,ja nesaprot ko nozīmē vecāku atbildība,pienākumi,rūpes un mīlestība.Tam filmētājam ar prasītos pāris reizes uzšaut,tiešām radās iespaids,ka bērns tik dēļ pabalstiem vajadzīgs!
 • Latviete
  +5 +5 0

  Latviete

  Tu domā - neattaisno mierīgu runāšanu, cenšanos savaldīt dzērušu māti, kas kož? video nerād pilnu ainu, nevar spriest
 • Latviete
  +6 +4 -2

  Latviete

  Mazāk dzert vajag.. tad varētu arī izdomāt, ka ar ārdīšanos vēl jo mazāk tev bērnu atdotu! Intelekta pagrimums mūsu sabiedrībā. Ja gribas dzert, lai netaisa bērnus! Šīs lietas nav savienojamas, kur nu vēl publiskā vietā. Būs mācība "mātītei"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl